EA Accountantsdiensten 2027 Waterschap Rivierenland en Belastingsamenwerking Rivierenland
Waterschap Rivierenland
Het uitvoeren van Accountantsdiensten voor Waterschap Rivierenland (perceel 1) en Belastingsamenwerking Rivierenland (perceel 2)
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-27. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-26.
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Zuidwest-Gelderland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-26 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-06-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA Accountantsdiensten 2027 Waterschap Rivierenland en Belastingsamenwerking Rivierenland
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 100 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: EA Accountantsdiensten 2027 e.v. Waterschap Rivierenland
Geschatte waarde exclusief BTW: 800 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Uitvoeren accountantsdiensten
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3 keer verlenging mogelijk voor telkens 2 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: EA Accountantsdiensten 2027 e.v. Belasting Samenwerking Rivierenland
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 300 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Uitvoering Accountantdiensten
Overige informatie over verlengingen: 3 keer met 2 jaar verlenging mogelijk
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Uitvoeren van wettelijk verplichte controle ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-27 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Blomboogerd 1
Postcode: 4003BX
Poststad: Tiel
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Gerty Ceelen
E-mail: g.ceelen@wsrl.nl ๐ง
Telefoon: 0031344649090 ๐
URL: https://www.waterschaprivierenland.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3989 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/199545 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/199545 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Arnhem
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: nvt
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsleidraad.
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-06-27Z ๐
Bron: OJS 2026/S 123-446973 (2026-06-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA Accountantsdiensten 2027 Waterschap Rivierenland en Belastingsamenwerking Rivierenland
Referentienummer:
3b65a7af-f982-45d0-8775-69700dfc9f20
Korte beschrijving:
Het uitvoeren van Accountantsdiensten voor Waterschap Rivierenland (perceel 1) en Belastingsamenwerking Rivierenland (perceel 2)
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 100 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
c112341a-d41f-4189-98b6-c553f68ed711
Titel: EA Accountantsdiensten 2027 e.v. Waterschap Rivierenland
Geschatte waarde exclusief BTW: 800 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Uitvoeren accountantsdiensten
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3 keer verlenging mogelijk voor telkens 2 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
8f70ac76-3ba2-4477-bccb-3bc79e045788
Titel: EA Accountantsdiensten 2027 e.v. Belasting Samenwerking Rivierenland
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 300 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Uitvoering Accountantdiensten
Overige informatie over verlengingen: 3 keer met 2 jaar verlenging mogelijk
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Uitvoeren van wettelijk verplichte controle ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-27 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer:
30281419
Postadres: De Blomboogerd 1
Postcode: 4003BX
Poststad: Tiel
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Gerty Ceelen
E-mail: g.ceelen@wsrl.nl ๐ง
Telefoon: 0031344649090 ๐
URL: https://www.waterschaprivierenland.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3989 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/199545 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/199545 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Arnhem
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: nvt
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsleidraad.
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-06-27Z ๐
Bron: OJS 2026/S 123-446973 (2026-06-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐