Dynamisch Reizigers Informatie Systeem (DRIS)

Gemeente Zaanstad

De Gemeente Zaanstad wil het bestaande DRIS vernieuwen. Vlaggenmast displays moeten worden vervangen met de mogelijkheid om de bestaande masten te hergebruiken. Abridisplays wil de Gemeente vervangen door E-ink displays in een haltebord die aan een mast of op een (halte)paal kunnen worden bevestigd. Bij het station Zaandam en het knooppunt โ€œDe Vlinderโ€ wordt het DRIS vernieuwd. De Gemeente ontvangt voor de vernieuwing van displays subsidie van Vervoerregio Amsterdam, maar dient het onderhoud zelf te betalen. De subsidie vereist dat de oplevering voor 30 september 2027 is afgerond. Voor de volledige Opdrachtomschrijving, inclusief alle daarvoor gestelde eisen, verwijzen wij u naar de bijlagen behorend bij deze Offerteleidraad. Ongeveer 45 vlaggenmast displays moeten worden vervangen waarbij bestaande masten en fundaties worden hergebruikt. Ongeveer 90 abridisplays aangevuld met 15 E-ink displays voor station Zaandam en het knooppunt De Vlinder (totaal 105) moeten worden vervangen door E-ink displays in een haltebord die op een (te leveren) mast worden bevestigd. Bij het station Zaandam en De Vlinder wordt het DRIS vernieuwd als onderdeel van het verbeteren van de wayfinding (6 overzichtsdisplays voor station Zaandam en 1 overzichtsdisplay voor De Vlinder). Met deze ramingen willen wij uitsluitend een indruk geven van de omvang van de Opdracht: u kunt hier geen rechten aan ontlenen. Zie aanbestedingsdocumenten.

Deadline

Deadline 2026-10-19

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Dynamisch Reizigers Informatie Systeem (DRIS)
Referentienummer: 2026-436
Korte beschrijving:
De Gemeente Zaanstad wil het bestaande DRIS vernieuwen. Vlaggenmast displays moeten worden vervangen met de mogelijkheid om de bestaande masten te hergebruiken. Abridisplays wil de Gemeente vervangen door E-ink displays in een haltebord die aan een mast of op een (halte)paal kunnen worden bevestigd. Bij het station Zaandam en het knooppunt โ€œDe Vlinderโ€ wordt het DRIS vernieuwd. De Gemeente ontvangt voor de vernieuwing van displays subsidie van Vervoerregio Amsterdam, maar dient het onderhoud zelf te betalen. De subsidie vereist dat de oplevering voor 30 september 2027 is afgerond. Voor de volledige Opdrachtomschrijving, inclusief alle daarvoor gestelde eisen, verwijzen wij u naar de bijlagen behorend bij deze Offerteleidraad. Ongeveer 45 vlaggenmast displays moeten worden vervangen waarbij bestaande masten en fundaties worden hergebruikt. Ongeveer 90 abridisplays aangevuld met 15 E-ink displays voor station Zaandam en het knooppunt De Vlinder (totaal 105) moeten worden vervangen door E-ink displays in een haltebord die op een (te leveren) mast worden bevestigd. Bij het station Zaandam en De Vlinder wordt het DRIS vernieuwd als onderdeel van het verbeteren van de wayfinding (6 overzichtsdisplays voor station Zaandam en 1 overzichtsdisplay voor De Vlinder). Met deze ramingen willen wij uitsluitend een indruk geven van de omvang van de Opdracht: u kunt hier geen rechten aan ontlenen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Realtime passagiersinformatiesysteem ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Zaanstad
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Zaanstreek ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-07 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2041-12-06 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1-Kwalitatieve Gunningscriteria (Implementatieplan / Beheer en onderhoudsplan)
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Prijs โœ…
Prijs (weging): 65
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 12:10:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 12:10:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zaanstad
Nationaal registratienummer: 49675616
Postadres: Stadhuisplein 100
Postcode: 1506MZ
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Vincent Gorissen
E-mail: inkoop.contracten@zaanstad.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 14075 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.zaanstad.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438264 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438264 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606765 (2026-09-02)