Drukwerk Verkiezingen
Gemeente Haarlemmermeer
De opdracht betreft: • Het tijdig leveren, drukken c.q. printen van brieven, kiezerspassen, (vervangende) stempassen, volmachten, stembiljetten, kandidatenlijsten normaal en grote letters en enveloppen. Conform specifieke specificaties van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Kiesraad) en opdrachtgever. • Het verwerken van de adres- en verzendbestanden en het personaliseren van de stembescheiden. • Het couverteren van de sets stembescheiden per verkiezing en varianten hierop. • De verzending van de stembescheiden aan de door opdrachtgever aangegeven locaties. • De opdrachtnemer stelt en webportaal ter beschikking voor het uploaden en downloaden van documenten, zoals drukproeven, kiezersbestand, overzicht te lichten stempassen en om overige documenten te delen. • Het adequaat kunnen handelen in onverwachte situaties. Kiesgerechtigden circa 128.000
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Drukwerk Verkiezingen
Referentienummer:
2026-55
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Haarlemmermeer
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2031-06-01 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G-1 Logistiek
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): G-2 Flexibiliteit
G-3 Risico
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Haarlemmermeer
Nationaal registratienummer:
381942865
Postadres: Taurusavenue 100
Postcode: 2132 LS
Poststad: Hoofddorp
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Marlies Peeters
E-mail: aanbesteden@haarlemmermeer.nl 📧
Telefoon: +31 9001852 📞
URL: http://www.haarlemmermeer.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438257 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438257 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608848 (2026-09-01)
- Drukwerk en aanverwante producten (13 nieuwe aankopen)
- Boeken, brochures en folders (2)
- Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk
- Divers drukwerk (2)
- Inkt
- Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften (1)
- Registers, handelsboeken, ordners, formulieren en overige gedrukte kantoorartikelen, van papier of van karton
- Zegels, chequeformulieren, bankbiljetten, aandelen, reclamedrukwerk, catalogi en handboeken (1)