Drukwerk verkiezingen en belastingpost
Gemeente Eindhoven
Aanbestedende dienst zoekt een leverancier het leveren van drukwerk en aanverwante materialen voor verkiezingen en belastingpost. Opdrachtnemer print en couverteert het drukwerk van opdrachtgever en zorgt dat deze stukken tijdig bij de post leverancier (momenteel PostNL) worden afgeleverd voor verdere bezorging naar ontvangers. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt โฌ 145.000 per jaar. Bij een looptijd van zes (6) jaar van de raamovereenkomst komt dit neer op โฌ 870.000. Hieraan kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen. Omdat de overeenkomst een raamovereenkomst is volgens de Aanbestedingswet, wordt deze gesloten met een maximale waarde van 150% van het genoemde bedrag exclusief indexatie. Dit voorkomt dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de overeenkomst eindigt.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-06.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-06 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-19 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Drukwerk verkiezingen en belastingpost
Referentienummer:
BV2025-0044
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 870000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 72 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: De opdracht kent verleningsopties en een herzieningsclausule.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Partnerschap
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-23 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-23 12:31:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-23 12:31:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-05 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Eindhoven
Nationaal registratienummer:
261529808
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 5611 EM
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Kayleigh Rijnbeek
E-mail: kayleigh.rijnbeek@eindhoven.nl ๐ง
Telefoon: +31 402389109 ๐
URL: http://www.eindhoven.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.eindhoven.nl/bestuur-en-beleid/beleid/inkoop-en-aanbesteding ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424136 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424136 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 089-316558 (2026-05-06)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 870000.0 EUR ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1305000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-29 ๐
Titel: P1 Drukwerk verkiezingen en belastingpost
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1305000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Data B. Mailservice B.V.
Nationaal registratienummer:
02048148
Postadres: Kapteynlaan 23
Postcode: 9351 VG
Poststad: Leek
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.datab.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 160-576665 (2026-08-19)
- Drukwerk en aanverwante producten (13 nieuwe aankopen)
- Boeken, brochures en folders (2)
- Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk
- Divers drukwerk (2)
- Inkt
- Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geรฏllustreerde tijdschriften (1)
- Registers, handelsboeken, ordners, formulieren en overige gedrukte kantoorartikelen, van papier of van karton
- Zegels, chequeformulieren, bankbiljetten, aandelen, reclamedrukwerk, catalogi en handboeken (1)