Drukwerk
Stichting Zuyd Hogeschool
De opdracht betreft het produceren en leveren van drukwerk voor de gehele organisatie van Zuyd. Het betreft de levering van stationary en commercieel drukwerk, alsmede de bijkomende diensten (voorraadbeheer, Desktop Publishing (DTP) werkzaamheden en logistiek). Tevens omvat de opdracht het produceren en leveren van waardepapieren en toetsen. Deze aanbesteding is verdeeld in 3 percelen. Geraamde waarde • Perceel 1: € 600.000,- incl. btw • Perceel 2: € 100.000,- incl. btw • Perceel 3: € 250.000,- incl. btw
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Drukwerk
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 950000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Stationary drukwerk en Commercieel drukwerk
Geschatte waarde exclusief BTW: 600000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 6 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bestel- en leverproces
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Waarborg kwaliteit
Duurzaamheid en SROI
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Demonstratie ten behoeve van de gebruiksvriendelijkheid
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Waardepapieren
Geschatte waarde exclusief BTW: 100000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 45
25
Titel
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Productie en distributie toetsen
Geschatte waarde exclusief BTW: 250000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-07 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Zuyd Hogeschool
Nationaal registratienummer:
Postadres: Nieuw-Eyckholt 300
Postcode: 6419DJ
Poststad: Heerlen
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rachell de Wildt
E-mail: dion.vanhommerig@zuyd.nl 📧
Telefoon: +31 0454006060 📞
URL: http://www.zuyd.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437999 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437999 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603507 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Drukwerk
Referentienummer:
Zuyd.2026.06.Drukwerk
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het produceren en leveren van drukwerk voor de gehele organisatie van Zuyd. Het betreft de levering van stationary en commercieel drukwerk, alsmede de bijkomende diensten (voorraadbeheer, Desktop Publishing (DTP) werkzaamheden en logistiek). Tevens omvat de opdracht het produceren en leveren van waardepapieren en toetsen. Deze aanbesteding is verdeeld in 3 percelen. Geraamde waarde
• Perceel 1: € 600.000,- incl. btw
• Perceel 2: € 100.000,- incl. btw
• Perceel 3: € 250.000,- incl. btw
Toon meer
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 950000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Stationary drukwerk en Commercieel drukwerk
Geschatte waarde exclusief BTW: 600000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Dit perceel omvat de levering van stationary en commercieel drukwerk, waaronder onder meer briefpapier, enveloppen, visitekaartjes, flyers, folders, brochures, posters, schrijfblokken, ansichtkaarten en periodieken. Het perceel omvat tevens aan het drukwerk gerelateerde dienstverlening, zoals een digitale bestelomgeving, herdruk, huisstijlbewaking, geautomatiseerde opmaak en distributie van studentmagazines. De geraamde waarde is:
• Perceel 1: € 600.000,- incl. btw
Toon meer
Duur: 6 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bestel- en leverproces
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Waarborg kwaliteit
Duurzaamheid en SROI
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Demonstratie ten behoeve van de gebruiksvriendelijkheid
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Waardepapieren
Geschatte waarde exclusief BTW: 100000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Dit perceel omvat de levering van waardepapieren in de vorm van papier voor diploma’s en certificaten. Het inhoudelijk bedrukken van de waardepapieren maakt geen onderdeel uit van deze opdracht. De geraamde waarde is:
• Perceel 2: € 100.000,- incl. btw
Toon meer
Kwaliteitscriterium (weging): 45
25
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Productie en distributie toetsen
Geschatte waarde exclusief BTW: 250000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Dit perceel omvat de productie en logistieke distributie van toetsen. De toetsen worden via een bestelomgeving/portal besteld door geautoriseerde bestellers en vervolgens op locatieniveau gedistribueerd. Vormgeving maakt geen onderdeel uit van deze opdracht. De geraamde waarde is:
• Perceel 3: € 250.000,- incl. btw
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
De aanbesteding leidt tot drie separate Raamovereenkomsten, één per perceel, met een initiële looptijd van 48 maanden. Daarna geldt voor Opdrachtgever de optie om de overeenkomsten tweemaal met 12 maanden te verlengen, onder gelijkblijvende condities.
Opdrachtgever kiest voor een verleningsmogelijkheid, omdat van Opdrachtnemer een investering wordt gevraagd t.b.v. de inrichting van het gevraagde portal. De verlengingsmogelijkheid geschiedt stilzwijgend. Indien Opdrachtgever geen gebruik wil maken van de verleningsmogelijkheid, geeft deze dit minimaal een half jaar van tevoren aan Opdrachtnemer aan.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-07 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Zuyd Hogeschool
Nationaal registratienummer:
48391788
Postadres: Nieuw-Eyckholt 300
Postcode: 6419DJ
Poststad: Heerlen
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rachell de Wildt
E-mail: dion.vanhommerig@zuyd.nl 📧
Telefoon: +31 0454006060 📞
URL: http://www.zuyd.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437999 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437999 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603507 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Drukwerk en aanverwante producten (13 nieuwe aankopen)
- Boeken, brochures en folders (2)
- Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk
- Divers drukwerk (2)
- Inkt
- Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften (1)
- Registers, handelsboeken, ordners, formulieren en overige gedrukte kantoorartikelen, van papier of van karton
- Zegels, chequeformulieren, bankbiljetten, aandelen, reclamedrukwerk, catalogi en handboeken (1)