Diverse werkzaamheden groenonderhoud
gemeente Het Hogeland
De gemeente Het Hogeland organiseert een aanbestedingsprocedure met meerdere percelen voor divers groenonderhoud binnen de gemeente. Er is gekozen voor een splitsing in percelen om de werkzaamheden uitvoerbaar en toegankelijk te houden voor het MKB en de kwaliteit in de uitvoering te waarborgen. Zie offerteaanvraag.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat?- โข Tuinbouwdiensten โบ Beplanten en onderhouden van groengebieden
- โข Tuinbouwdiensten โบ Snoeien van bomen en heggen
- โข Nederland
- โข Overig Groningen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Diverse werkzaamheden groenonderhoud
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Haagknippen en snoeien beplanting buitengebied
Beschrijving van de aanbesteding: Zie offerteaanvraag en bestek P1. Zie offerteaanvraag.
Producten/diensten: Snoeien van bomen en heggen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Groningen ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsborging
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Groenonderhoud dorpskernen
Beschrijving van de aanbesteding: Zie offerteaanvraag en bestek P2. Zie offerteaanvraag.
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Omvorming plantvakken
Beschrijving van de aanbesteding: Zie offerteaanvraag en bestek P3. Zie offerteaanvraag.
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 10:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 10:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Het Hogeland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hoofdstraat Winsum 70
Postcode: 9951AC
Poststad: Winsum
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Resat Yรผcel
E-mail: gemeente@hethogeland.nl ๐ง
Telefoon: +31 610068581 ๐
URL: http://www.hethogeland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437051 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437051 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586081 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Diverse werkzaamheden groenonderhoud
Korte beschrijving:
De gemeente Het Hogeland organiseert een aanbestedingsprocedure met meerdere percelen voor divers groenonderhoud binnen de gemeente. Er is gekozen voor een splitsing in percelen om de werkzaamheden uitvoerbaar en toegankelijk te houden voor het MKB en de kwaliteit in de uitvoering te waarborgen. Zie offerteaanvraag.
Toon meer
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Haagknippen en snoeien beplanting buitengebied
Beschrijving van de aanbesteding: Zie offerteaanvraag en bestek P1. Zie offerteaanvraag.
Producten/diensten: Snoeien van bomen en heggen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Groningen ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsborging
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Groenonderhoud dorpskernen
Beschrijving van de aanbesteding: Zie offerteaanvraag en bestek P2. Zie offerteaanvraag.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Omvorming plantvakken
Beschrijving van de aanbesteding: Zie offerteaanvraag en bestek P3. Zie offerteaanvraag.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 10:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 10:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Het Hogeland
Nationaal registratienummer:
341960015
Postadres: Hoofdstraat Winsum 70
Postcode: 9951AC
Poststad: Winsum
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Resat Yรผcel
E-mail: gemeente@hethogeland.nl ๐ง
Telefoon: +31 610068581 ๐
URL: http://www.hethogeland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437051 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437051 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586081 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)