Directie- en Taxivervoer
Universiteit Maastricht
Universiteit Maastricht (UM) zoekt betrouwbare, representatieve en duurzame vervoerspartners voor taxi- en directievervoer. De aanbesteding bestaat uit twee percelen: Perceel 1: directievervoer, gunning aan één leverancier; Perceel 2: taxivervoer, gunning aan twee leveranciers. De dienstverlening betreft geplande en ongeplande ritten vanaf circa 50 UM-locaties in Maastricht. Ritten kunnen ook plaatsvinden binnen Nederland, België en Duitsland. Inschrijvers mogen op één of beide percelen inschrijven. De opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (EMVI-BPKV).
DeadlineDeadline 2026-10-02
Wie? Wat?- • Wegvervoersdiensten › Diensten voor speciaal personenvervoer over land
- • Wegvervoersdiensten › Taxidiensten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Directie- en Taxivervoer
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Taxidiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 100 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1 Directievervoer
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2 Taxivervoer
Geschatte waarde exclusief BTW: 300 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor speciaal personenvervoer over land 📦
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-02 16:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Universiteit Maastricht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Minderbroedersberg 4
Postcode: 6211LK
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lisette Orgelist
E-mail: lisette.orgelist@maastrichtuniversity.nl 📧
Telefoon: +31639582156 📞
URL: https://www.maastrichtuniversity.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/30930 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230037 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230037 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
https://s2c.mercell.com
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Limburg
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Maastricht
Postadres: Sint Annadal 1
Postcode: 6214 PA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Griffie
E-mail: rechtbanklimburg@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612222 📞
Fax: +31881234567 📠
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Limburg/Paginas/default.aspx 🌏
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Limburg/Paginas/default.aspx 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie mercell
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594627 (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Directie- en Taxivervoer
Referentienummer:
40d3c8f0-bd63-4af1-8a0c-628b583e13ff
Korte beschrijving:
Universiteit Maastricht (UM) zoekt betrouwbare, representatieve en duurzame vervoerspartners voor taxi- en directievervoer.
De aanbesteding bestaat uit twee percelen:
Perceel 1: directievervoer, gunning aan één leverancier;
Perceel 2: taxivervoer, gunning aan twee leveranciers.
De dienstverlening betreft geplande en ongeplande ritten vanaf circa 50 UM-locaties in Maastricht. Ritten kunnen ook plaatsvinden binnen Nederland, België en Duitsland. Inschrijvers mogen op één of beide percelen inschrijven.
De opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (EMVI-BPKV).
Toon meer
Producten/diensten: Taxidiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 100 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
b9f6fb14-721c-4b94-821b-3ef241e8bbea
Titel: Perceel 1 Directievervoer
Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor directievervoer, inclusief bijbehorende dienstverlening.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
53457fb5-a306-482b-8e79-3cfd9d792964
Titel: Perceel 2 Taxivervoer
Geschatte waarde exclusief BTW: 300 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met twee partijen voor taxivervoer, inclusief bijbehorende dienstverlening.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor speciaal personenvervoer over land 📦
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-02 16:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Universiteit Maastricht
Nationaal registratienummer:
50169181
Postadres: Minderbroedersberg 4
Postcode: 6211LK
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Lisette Orgelist
E-mail: lisette.orgelist@maastrichtuniversity.nl 📧
Telefoon: +31639582156 📞
URL: https://www.maastrichtuniversity.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/30930 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230037 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230037 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
https://s2c.mercell.com
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Limburg
Nationaal registratienummer:
82942978
Afdeling: Maastricht
Postadres: Sint Annadal 1
Postcode: 6214 PA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Griffie
E-mail: rechtbanklimburg@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612222 📞
Fax: +31881234567 📠
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Limburg/Paginas/default.aspx 🌏
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Limburg/Paginas/default.aspx 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie mercell
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594627 (2026-08-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval) (>20 nieuwe aankopen)
- Wegvervoersdiensten (16)
- Diensten voor speciaal personenvervoer over land (5)
- Personenvervoer met door dieren getrokken voertuigen
- Personenvervoer zonder dienstregeling (5)
- Postvervoer over de weg
- Taxidiensten (3)
- Verhuur van voertuigen voor goederenvervoer met chauffeur (2)
- Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur (3)