Digitale Presentatiemiddelen
Purmerendse Scholengroep
De opdracht betreft het leveren en installeren van digitale presentatiemiddelen (touchscreens en informatie- en presentatieschermen) op de locaties van Opdrachtgever. Zie aanbestedingsdocumenten
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-15.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข AENC
- โข Beeldschermen โบ Touchscreenmonitors
- โข Groot-Amsterdam
- โข Noord-Holland โบ Zaanstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-15 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-15)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Digitale Presentatiemiddelen
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Touchscreenmonitors ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-08-01 ๐
Einddatum: 2030-07-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-02 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-02 09:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-02 09:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-16 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Purmerendse ScholenGroep
Nationaal registratienummer:
Postadres: Flevostraat 257
Postcode: 1442PX
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 546455655 ๐
URL: http://www.psg.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420265 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420265 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 075-263233 (2026-04-15)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Digitale Presentatiemiddelen
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het leveren en installeren van digitale presentatiemiddelen (touchscreens en informatie- en presentatieschermen) op de locaties van Opdrachtgever. Zie aanbestedingsdocumenten
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Touchscreenmonitors ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-08-01 ๐
Einddatum: 2030-07-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-02 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-02 09:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-02 09:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-16 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Purmerendse ScholenGroep
Nationaal registratienummer:
47477148
Postadres: Flevostraat 257
Postcode: 1442PX
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 546455655 ๐
URL: http://www.psg.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420265 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/420265 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 075-263233 (2026-04-15)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1250000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-07 ๐
Titel: P1 Digitale Presentatiemiddelen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 6
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1250000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Aenc
Nationaal registratienummer:
Postadres: Van Hennaertweg 6
Postcode: 2952 CA
Poststad: Alblasserdam
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Lotte Paauwe
URL: http://www.aenc.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 170-607962 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1250000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-07 ๐
Titel: P1 Digitale Presentatiemiddelen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 6
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1250000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Aenc
Nationaal registratienummer:
24345551
Postadres: Van Hennaertweg 6
Postcode: 2952 CA
Poststad: Alblasserdam
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Lotte Paauwe
URL: http://www.aenc.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 170-607962 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐