Dienstverlening Integrale beroepsvaardigheidstrainingen- en opleidingen (IBTO) t.b.v. Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO)
Ministerie van Defensie
Deze opdracht heeft betrekking op het verzorgen van: 1. retentie trainingen om de bevoegdheid voor het toepassen van geweld en het dragen van geweldsmiddelen binnen de Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO) te continueren; 2. het opleiden van nieuwe medewerkers van de Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO) in het geweldgebruik en de daarvoor gestelde wettelijke kaders. De omvang van de opdracht is opgenomen in de aanbestedingsstukken.
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat?- • Opleidingsdiensten › Diensten voor opleiding inzake veiligheid
- • Opleidingsdiensten voor defensie- en veiligheidsmaterieel › Opleiding en simulatie met vuurwapens en munitie
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-29 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Dienstverlening Integrale beroepsvaardigheidstrainingen- en opleidingen (IBTO) t.b.v. Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO)
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor opleiding inzake veiligheid 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 18 181 818 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoeveelheid: 73067 uur
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-04-15 📅
Einddatum: 2031-04-15 📅
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Leveringszekerheid
Kwaliteitscriterium (weging): 300
Prijs ✅
Prijs (weging): 700
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure): niet openbaar
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Openingsdatum: 2026-10-19 11:00:00 📅
Aanvullende informatie: niet openbaar
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Cindy Kuyt
E-mail: cm.kuyt@mindef.nl 📧
Telefoon: 0031683184956 📞
URL: https://www.mindef.nl 🌏
Groepsleider ✅
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230550 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230550 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z 📅
Bron: OJS 2026/S 168-602276 (2026-08-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Dienstverlening Integrale beroepsvaardigheidstrainingen- en opleidingen (IBTO) t.b.v. Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO)
Referentienummer:
3c2992e4-455a-480e-906c-ddb278efacd5
Korte beschrijving:
Deze opdracht heeft betrekking op het verzorgen van:
1. retentie trainingen om de bevoegdheid voor het toepassen van geweld en het dragen van geweldsmiddelen binnen de Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO) te continueren;
2. het opleiden van nieuwe medewerkers van de Defensie Bewakings- en Beveiligingsorganisatie (DBBO) in het geweldgebruik en de daarvoor gestelde wettelijke kaders.
De omvang van de opdracht is opgenomen in de aanbestedingsstukken.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor opleiding inzake veiligheid 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 18 181 818 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
34f69205-1353-435e-93a4-70b12179800a
Hoeveelheid: 73067 uur
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-04-15 📅
Einddatum: 2031-04-15 📅
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar en kan na twee (2) jaar, met in achtneming van een opzegtermijn van minimaal zes (6) maanden, kosteloos door Opdrachtgever worden beëindigd.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Leveringszekerheid
Kwaliteitscriterium (weging): 300
Prijs ✅
Prijs (weging): 700
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
De SAS procedure kenmerkt zich door een verlicht regime binnen de Aanbestedingswet 2012 (AW)
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure): niet openbaar
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Openingsdatum: 2026-10-19 11:00:00 📅
Aanvullende informatie: niet openbaar
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Cindy Kuyt
E-mail: cm.kuyt@mindef.nl 📧
Telefoon: 0031683184956 📞
URL: https://www.mindef.nl 🌏
Groepsleider ✅
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230550 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230550 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z 📅
Bron: OJS 2026/S 168-602276 (2026-08-29)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten voor onderwijs en opleiding (16 nieuwe aankopen)
- Opleidingsdiensten (10)
- Beroepsopleidingsdiensten
- Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO (1)
- Diensten voor opleiding inzake milieu
- Diensten voor opleiding inzake veiligheid (4)
- Gespecialiseerde opleidingsdiensten
- Geven van taalcursussen (2)
- Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
- Opleidingsfaciliteiten (2)