Debietmeten inlaten

Waterschap Brabantse Delta

Het aanbrengen van debietmeetsystemen bij inlaten, leveren van debietmetingen als data as as service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 19 debietmeetsystemen plaatsen, onderhouden en data as a service leveren. Uitbreiding is optioneel met maximaal 81 debietmeetsystemen

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-18.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-18 Aankondiging van een opdracht
2026-07-02 Aankondiging van een opdracht
2026-09-03 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-05-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Debietmeten inlaten
Referentienummer: 969913
Korte beschrijving:
Het aanbrengen van debietmeetsystemen bij inlaten, leveren van debietmetingen als data as as service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 19 debietmeetsystemen plaatsen, onderhouden en data as a service leveren. Uitbreiding is optioneel met maximaal 81 debietmeetsystemen
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Debietmeetdiensten ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Het aanbrengen van debietmeetsystemen bij inlaten, leveren van debietmetingen als data as a service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 19 debietmeetsystemen plaatsen en debietmetingen als data as a service leveren. Uitbreiding optioneel met maximaal 81 debietmeetsystemen
Toon meer
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2028-08-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De looptijd van de overeenkomst is 24 maanden met de mogelijkheid tot tweemaal met 48 maanden verlengen.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
De volgende opties kunnen door het waterschap worden afgenomen: โ€ข Het plaatsen van een debietmeetsysteem bij inlaten (inclusief preventief onderhoud en op termijn het verwijderen); โ€ข Het meten en leveren van debietmetingen via data as a service (inclusief datatransport) voor een nieuw meetsysteem; โ€ข Het uitvoeren van een extra controlemeting inclusief rapportage; โ€ข Het uitvoeren van aanvullende werkzaamheden.
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Nadercriterium 1: Meetoplossing en hydraulische robuustheid
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Nader criterium 2: Datalevering en databeschikbaarheid
Nader criterium 3: Datakwaliteit en datakwaliteitscontrole
Prijs โœ…
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-10 13:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-10 13:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-10 13:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-23 17:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Brabantse Delta
Nationaal registratienummer: 7358572
Postadres: Bouvignelaan 5
Postcode: 4836 AA
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Jella Jongerius
E-mail: inkoop@brabantsedelta.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 765641000 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 765641011 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.brabantsedelta.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425476 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425476 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 096-344068 (2026-05-18)
Aankondiging van een opdracht (2026-07-02)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-13 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-13 13:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-07-13 13:00:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431701 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431701 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Naar aanleiding van vragen die na de deadline zijn gesteld, is de inschrijfdatum verplaatst naar 13 juli 2026 om 12:00 uur.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 52b9c444-636c-4937-bb11-80d92d681e0b-01
Bron: OJS 2026/S 126-456934 (2026-07-02)
Award Aankondiging (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 720000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 700000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-28 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Debietmeten inlaten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 700000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Avallo Advies B.V.
Nationaal registratienummer: 82361185
Postadres: Binnenweg 8
Postcode: 5757PD
Poststad: Liessel
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.avallo.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 171-609464 (2026-09-03)