Couverteermachine en aanverwante dienstverlening
UWV
1 couverteermachine met aanverwante dienstverlening 1 couverteermachine met aanverwante dienstverlening
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-28.
Wie?- โข UWV
- โข Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting โบ Onderhoud en reparatie van kantoormachines
- โข Uitrusting voor postkamer โบ Enveloppeermachines
- โข Uitrusting voor postkamer โบ Papier- of envelopvouwmachines
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-28 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-06-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Couverteermachine en aanverwante dienstverlening
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Enveloppeermachines ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Couverteermachine en aanverwante diensten
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Beschrijvend document 1 Couverteemachine en aanverwante dienstverlening
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-23 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-23 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-23 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-02 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie beschrijvend document
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Uwv
Nationaal registratienummer:
Postadres: La Guardiaweg 116
Postcode: 1043 DL
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sawaddie van der Meulen
E-mail: sawaddie.vandermeulen@uwv.nl ๐ง
Telefoon: +31 625721053 ๐
URL: http://www.uwv.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423104 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423104 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 083-292443 (2026-04-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Couverteermachine en aanverwante dienstverlening
Referentienummer:
SvdM.2026.0361
Korte beschrijving:
1 couverteermachine met aanverwante dienstverlening 1 couverteermachine met aanverwante dienstverlening
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Enveloppeermachines ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Couverteermachine en aanverwante diensten
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Beschrijvend document 1 Couverteemachine en aanverwante dienstverlening
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-23 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-23 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-23 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-02 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie beschrijvend document
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Uwv
Nationaal registratienummer:
48467678
Postadres: La Guardiaweg 116
Postcode: 1043 DL
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sawaddie van der Meulen
E-mail: sawaddie.vandermeulen@uwv.nl ๐ง
Telefoon: +31 625721053 ๐
URL: http://www.uwv.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423104 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423104 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 083-292443 (2026-04-28)
Aankondiging van een opdracht (2026-06-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-13 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-13 10:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-07-13 10:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-23 09:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/429422 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/429422 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: f1916ac4-cf31-4566-a05f-e0a8175690bb-01
Bron: OJS 2026/S 116-417963 (2026-06-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-13 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-13 10:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-07-13 10:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-23 09:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/429422 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/429422 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Extra Nota van Inlichtingen ingepland hierdoor verschuiven de eerder opgestelde termijnen.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: f1916ac4-cf31-4566-a05f-e0a8175690bb-01
Bron: OJS 2026/S 116-417963 (2026-06-16)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Alle inschrijvingen, verzoeken tot deelname of projecten zijn ingetrokken of niet-ontvankelijk bevonden
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Alle inschrijvingen, verzoeken tot deelname of projecten zijn ingetrokken of niet-ontvankelijk bevonden
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document. UWV ontving รฉรฉn ongeldige inschrijving en is terzijde gelegd. Er bleef derhalve geen geldige inschrijving over waardoor de aanbestedingsprocedure is mislukt. De aanbestedingsprocedure wordt beรซindigd en ingetrokken.
Bron: OJS 2026/S 159-574140 (2026-08-18)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐