Cloudomgeving en MS licenties
Provincie Noord-Brabant
De opdracht betreft het leveren, inrichten, beheren en doorontwikkelen van een veilige, betrouwbare en schaalbare cloud- en werkplekomgeving voor Stimulus, inclusief het leveren en beheren van Microsoft 365 E5-licenties. -
DeadlineDeadline 2026-10-23
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Cloudomgeving en MS licenties
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 10 jaar
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen: Zesmaal met รฉรฉn jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie- en transitieplan
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Continuรฏteit dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Communicatie en samenwerking
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): informatiebeveiliging
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-23 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-23 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Noord-Brabant
Nationaal registratienummer:
Postadres: Brabantlaan 1
Postcode: 5216TV
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eveline Smeur
E-mail: aanbestedingen@specifiq-inkoop.nl ๐ง
Telefoon: +31 681016877 ๐
URL: http://www.tenderned.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.brabant.nl/organisatie/werkwijze-regels-en-kaders/inkoop-en-aanbestedingen.aspx ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437820 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437820 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601844 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Cloudomgeving en MS licenties
Referentienummer:
C2370258
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het leveren, inrichten, beheren en doorontwikkelen van een veilige, betrouwbare en schaalbare cloud- en werkplekomgeving voor Stimulus, inclusief het leveren en beheren van Microsoft 365 E5-licenties. -
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 10 jaar
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen: Zesmaal met รฉรฉn jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie- en transitieplan
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Continuรฏteit dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Communicatie en samenwerking
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): informatiebeveiliging
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-23 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Voor de duur van de overeenkomst is gekozen vanwege de aard van de opdracht. De dienstverlening omvat het beheer en de doorontwikkeling van de volledige digitale werkplekomgeving van Stimulus, inclusief de cloudomgeving, Microsoft E5-licenties, gebruikersondersteuning, beveiliging en regievoering. De opdrachtnemer bouwt gedurende de overeenkomst kennis op van de ICT-omgeving, de beveiligingsmaatregelen en de organisatie, wat bijdraagt aan een stabiele, veilige en betrouwbare dienstverlening.
Zie voor de volledige onderbouwing paragraaf 1.2.1 in het beschrijvend document.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-23 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Noord-Brabant
Nationaal registratienummer:
422043498
Postadres: Brabantlaan 1
Postcode: 5216TV
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Eveline Smeur
E-mail: aanbestedingen@specifiq-inkoop.nl ๐ง
Telefoon: +31 681016877 ๐
URL: http://www.tenderned.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.brabant.nl/organisatie/werkwijze-regels-en-kaders/inkoop-en-aanbestedingen.aspx ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437820 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437820 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601844 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (5)
- Internetdiensten (6)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (13)