Chauffeursdiensten

Stichting Waternet

Omschrijving van de Opdracht De Opdrachtgever wil een raamovereenkomst afsluiten met één (1) opdrachtnemer voor interne verhuisdiensten met een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Scope van de Opdracht De scope omvat alle transport-, verzamel- en laadwerkzaamheden die worden uitgevoerd vanuit het centrale magazijn van Stichting Watermaatschappij Amsterdam, gevestigd aan de Driemondeweg 21 te Amsterdam (Weesperkarspel). Deze werkzaamheden ondersteunen zowel de operationele activiteiten van Stichting Watermaatschappij Amsterdam in Amsterdam en omliggende regio’s, als de bevoorrading van andere Waternet‑magazijnen. De chauffeurs zijn verantwoordelijk voor het veilig en efficiënt verzamelen, assembleren en laden en vervoeren van uiteenlopende materialen (containers, buizen van diverse lengte en diameters, pallets, hekwerken, pompen in verschillende disciplines) die benodigd zijn voor werkzaamheden in het waterbeheer, rioolbeheer en overige operationele diensten van Stichting Watermaatschappij Amsterdam. Dit betreft transport binnen Amsterdam en de directe omgeving.

Deadline

Deadline 2026-11-02

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Chauffeursdiensten
Referentienummer: 147b61e6-04e0-493c-a116-10c04c1e0e11
Korte beschrijving:
Omschrijving van de Opdracht De Opdrachtgever wil een raamovereenkomst afsluiten met één (1) opdrachtnemer voor interne verhuisdiensten met een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Scope van de Opdracht De scope omvat alle transport-, verzamel- en laadwerkzaamheden die worden uitgevoerd vanuit het centrale magazijn van Stichting Watermaatschappij Amsterdam, gevestigd aan de Driemondeweg 21 te Amsterdam (Weesperkarspel). Deze werkzaamheden ondersteunen zowel de operationele activiteiten van Stichting Watermaatschappij Amsterdam in Amsterdam en omliggende regio’s, als de bevoorrading van andere Waternet‑magazijnen. De chauffeurs zijn verantwoordelijk voor het veilig en efficiënt verzamelen, assembleren en laden en vervoeren van uiteenlopende materialen (containers, buizen van diverse lengte en diameters, pallets, hekwerken, pompen in verschillende disciplines) die benodigd zijn voor werkzaamheden in het waterbeheer, rioolbeheer en overige operationele diensten van Stichting Watermaatschappij Amsterdam. Dit betreft transport binnen Amsterdam en de directe omgeving.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Wegvervoersdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 600 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: c714d34b-5904-4ec1-9e2a-aaee68cabd49
Hoeveelheid: 1
Aanvullende producten/diensten: Opslag- en magazijndiensten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-01-01 📅
Einddatum: 2030-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Chauffeursdiensten.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsstukken.

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waternet
Nationaal registratienummer: 41216593
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kylie Wallenburg
E-mail: kylie.wallenburg@waternet.nl 📧
Telefoon: +31643745028 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 🌏
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/212182 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/212182 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer: 82951462
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Noord-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883617000 📞
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Bron: OJS 2026/S 169-603077 (2026-08-31)