CCTV

Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen

De opdracht omvat het overnemen, leveren, installeren, beheren, onderhouden en vervangen van CCTV-installaties op bestaande en toekomstige CBR-locaties. Het doel van de opdracht is het ondersteunen van de veiligheid van medewerkers, kandidaten en bezoekers, het voorkomen en onderzoeken van fraude- en veiligheidsincidenten en het waarborgen van de continuïteit van cameratoezicht. De raming van de opdracht bedraagt: €805.427,- exclusief btw

Deadline

Deadline 2026-10-22

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Cctv
Korte beschrijving:
De opdracht omvat het overnemen, leveren, installeren, beheren, onderhouden en vervangen van CCTV-installaties op bestaande en toekomstige CBR-locaties. Het doel van de opdracht is het ondersteunen van de veiligheid van medewerkers, kandidaten en bezoekers, het voorkomen en onderzoeken van fraude- en veiligheidsincidenten en het waarborgen van de continuïteit van cameratoezicht. De raming van de opdracht bedraagt: €805.427,- exclusief btw
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Installatie van video-uitrusting 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 805427.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst kan tweemaal met maximaal 12 maanden, per keer, verlengd worden. Maximale looptijd van de Raamovereenkomst is daarmee 4 jaar.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: Opties tot verlengen
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Project dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-22 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
Nationaal registratienummer: 43488710
Postadres: Lange Kleiweg 30
Postcode: 2288GK
Poststad: Rijswijk
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Debbie Woutersen
E-mail: inkoop@cbr.nl 📧
Telefoon: +31 882275872 📞
URL: http://www.cbr.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437636 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437636 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597918 (2026-08-27)