Cameratoezicht gemeente Gouda
Gemeente Gouda
De aanleiding voor de aanbesteding is het expireren van de huidige overeenkomsten inzake het Videomanagementsysteem. De Gemeente Gouda wil een nieuw contract aangaan met één partij voor het leveren, onderhouden en ter beschikking stellen van een Cameratoezicht oplossing (software en hardware), Zie aanbestedingsleidraad
DeadlineDeadline 2026-11-09
Wie? Wat?- • Diensten voor ontwikkeling van algemene dienstsoftware › Diensten voor ontwikkeling van beveiligingssoftware
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Cameratoezicht gemeente Gouda
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor ontwikkeling van beveiligingssoftware 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gouda
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Duur: 72 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: looptijd
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitseisen
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-09 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-09 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 2.4.1
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-09 10:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 11:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gouda
Nationaal registratienummer:
Postadres: Burgemeester Jamesplein 1
Postcode: 2803PG
Poststad: Gouda
Regio: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Simon 't Hooft
E-mail: inkoop@gouda.nl 📧
Telefoon: +31 643385216 📞
URL: http://www.gouda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437994 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437994 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-602978 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Cameratoezicht gemeente Gouda
Referentienummer:
1715479
Korte beschrijving:
De aanleiding voor de aanbesteding is het expireren van de huidige overeenkomsten inzake het Videomanagementsysteem. De Gemeente Gouda wil een nieuw contract aangaan met één partij voor het leveren, onderhouden en ter beschikking stellen van een Cameratoezicht oplossing (software en hardware), Zie aanbestedingsleidraad
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor ontwikkeling van beveiligingssoftware 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
De aanleiding voor de aanbesteding is het expireren van de huidige overeenkomsten inzake het
Videomanagementsysteem. De Gemeente Gouda wil een nieuw contract aangaan met één partij voor het leveren, onderhouden en ter beschikking stellen van een Cameratoezicht oplossing (software en hardware), Zie aanbestedingsleidraad
Toon meer
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Duur: 72 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
De Opdracht wordt aanbesteed voor een periode van 2 jaar. De Opdrachtgever heeft het recht om
de Opdracht viermaal met één jaar te verlengen. De Opdrachtgever stelt de Opdrachtnemer uiterlijk drie maanden voor het aflopen van de Opdracht schriftelijk in kennis van het besluit om de Opdracht wel of niet te verlengen.
Toon meer
Opties ✅
Beschrijving van de opties: looptijd
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitseisen
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-09 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-09 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 2.4.1
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-09 10:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 11:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gouda
Nationaal registratienummer:
17448266
Postadres: Burgemeester Jamesplein 1
Postcode: 2803PG
Poststad: Gouda
Regio: Oost-Zuid-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Simon 't Hooft
E-mail: inkoop@gouda.nl 📧
Telefoon: +31 643385216 📞
URL: http://www.gouda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437994 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437994 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-602978 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕