Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de Statistiek
De Raamovereenkomst heeft betrekking op het leveren van brokerdiensten (Managed Service Provider, MSP) voor inhuur en detachering van externe professionals. Het is een raamovereenkomst zonder afnameplicht, met diversiteit van opdrachten in brede scope waarvoor de totale maximum omvang kan oplopen tot โฌ 14.462.809 excl BTW.
DeadlineDeadline 2026-10-30
Wie? Wat?- โข Plaatsing van personeel โบ Plaatsing van ondersteunend kantoorpersoneel
- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 479 339 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Zie aanbestedingsdocumenten
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Plaatsing van ondersteunend kantoorpersoneel ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 23:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Bureau voor de Statistiek
Nationaal registratienummer:
Postadres: Henri Faasdreef 312
Postcode: 2492JP
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ralph Sevarts
E-mail: strategischinkoop@cbs.nl ๐ง
Telefoon: +31 629260134 ๐
URL: http://www.cbs.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438367 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438367 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611503 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Referentienummer:
2026/BVS/0709
Korte beschrijving:
De Raamovereenkomst heeft betrekking op het leveren van brokerdiensten (Managed Service Provider, MSP) voor inhuur en detachering van externe professionals. Het is een raamovereenkomst zonder afnameplicht, met diversiteit van opdrachten in brede scope waarvoor de totale maximum omvang kan oplopen tot โฌ 14.462.809 excl BTW.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 479 339 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 jaar met optie tot verlenging met twee maal 1 jaar. Deze gaat in op 1-3-2027. Opdrachtgever heeft hierbij de mogelijkheid om deze aansluitend te verlengen. Opdrachtgever geeft 3 maanden voor afloop aan of deze ongewijzigde voorwaarden worden verlengd.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De Raamovereenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van 2 jaar met optie tot verlenging met twee maal 1 jaar. Deze gaat in op 1-3-2027. Opdrachtgever heeft hierbij de mogelijkheid om deze aansluitend te verlengen. Opdrachtgever geeft 3 maanden voor afloop aan of deze ongewijzigde voorwaarden worden verlengd.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Zie aanbestedingsdocumenten
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Plaatsing van ondersteunend kantoorpersoneel ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 23:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Bureau voor de Statistiek
Nationaal registratienummer:
58668778
Postadres: Henri Faasdreef 312
Postcode: 2492JP
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ralph Sevarts
E-mail: strategischinkoop@cbs.nl ๐ง
Telefoon: +31 629260134 ๐
URL: http://www.cbs.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438367 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438367 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Met vriendelijke groet,
Ralph Sevarts |CBS | CBS-weg 11 | Postbus 4481 | 6401 CZ Heerlen
rsys@cbs.nl (gebruik berichtenbox TenderNed).
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611503 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel