Brokerdiensten inhuur externe capaciteit personeel 2027 e.v.
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Aanbesteder is op zoek naar een Broker onder een Raamovereenkomst met รฉรฉn partij voor het werven, selecteren, invullen en administratief verwerken van specialistische rollen en profielen voor hoger opgeleide professionals voor de tijdelijke vervulling van technische en/of strategische, beleidsmatige, project- of programmatige functies. Zie de Inschrijvingsleidraad
DeadlineDeadline 2026-09-15
Wie? Wat?- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- โข Recruteringsdiensten โบ Plaatsing van personeel
- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Groot-Amsterdam
- โข Noord-Holland โบ Alkmaar en omgeving
- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
- โข Noord-Holland โบ IJmond
- โข Noord-Holland โบ Kop van Noord-Holland
- โข Noord-Holland โบ Zaanstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-05 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brokerdiensten inhuur externe capaciteit personeel 2027 e.v.
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Plaatsing van personeel ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Heerhugowaard
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Duur: 72 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en communicatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Werving en selectie gerelateerd aan de marktomstandigheden
Goed werkgeverschap, diversiteit en Social Return
Mondelinge toelichting sleutelpersoon
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-15 10:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-15 10:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie de leidraad voor motivering langere duur.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-09-15 10:30:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-28 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Aanbiedingsbrief
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationsplein 136
Postcode: 1703 WC
Poststad: Heerhugowaard
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Renรฉ Jupijn
E-mail: inkoopenaanbesteding@hhnk.nl ๐ง
Telefoon: +31 725828282 ๐
Fax: +31 725827010 ๐
URL: http://www.hhnk.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.hhnk.nl/portaal/zakendoen-met-hhnk_3616/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435661 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435661 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Bron: OJS 2026/S 151-547276 (2026-08-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brokerdiensten inhuur externe capaciteit personeel 2027 e.v.
Korte beschrijving:
Aanbesteder is op zoek naar een Broker onder een Raamovereenkomst met รฉรฉn partij voor het werven, selecteren, invullen en administratief verwerken van specialistische rollen en profielen voor hoger opgeleide professionals voor de tijdelijke vervulling van technische en/of strategische, beleidsmatige, project- of programmatige functies. Zie de Inschrijvingsleidraad
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Plaatsing van personeel ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Heerhugowaard
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Agglomeratie Haarlem
๐๏ธ
Alkmaar en omgeving
๐๏ธ
Groot-Amsterdam
๐๏ธ
+ nog 4
Het Gooi en Vechtstreek
๐๏ธ
IJmond
๐๏ธ
Kop van Noord-Holland
๐๏ธ
Zaanstreek
๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Na de initiรซle duur van 2 jaar kan de raamovereenkomst 4 x voor de duur van 1 jaar verlengd worden.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Na de initiรซle duur van 2 jaar kan de raamovereenkomst 4 x voor de duur van 1 jaar verlengd worden.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en communicatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Werving en selectie gerelateerd aan de marktomstandigheden
Goed werkgeverschap, diversiteit en Social Return
Mondelinge toelichting sleutelpersoon
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-15 10:30:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-15 10:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie de leidraad voor motivering langere duur.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
Openingsdatum: 2026-09-15 10:30:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-28 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Aanbiedingsbrief
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Nationaal registratienummer:
58668320
Postadres: Stationsplein 136
Postcode: 1703 WC
Poststad: Heerhugowaard
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Renรฉ Jupijn
E-mail: inkoopenaanbesteding@hhnk.nl ๐ง
Telefoon: +31 725828282 ๐
Fax: +31 725827010 ๐
URL: http://www.hhnk.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.hhnk.nl/portaal/zakendoen-met-hhnk_3616/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435661 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435661 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Bron: OJS 2026/S 151-547276 (2026-08-05)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-13)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 10:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436276 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436276 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: fee572fa-3f0c-40d8-9c14-979ca953f30b-01
Bron: OJS 2026/S 157-567224 (2026-08-13)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 10:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436276 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436276 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Planning aangepast. Uiterlijke datum van ontvangst inschrijvingen verplaatst naar 9 oktober 2026, 10:00. Zie TenderNed termijnen voor data vragenrondes en overige termijnen.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: fee572fa-3f0c-40d8-9c14-979ca953f30b-01
Bron: OJS 2026/S 157-567224 (2026-08-13)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 10:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437919 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437919 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 2b131717-f6fd-4f35-a486-6c41af75ffdb-01
Bron: OJS 2026/S 168-601960 (2026-08-31)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 10:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437919 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437919 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Aanbesteder heeft de termijn van de 2e inlichtingenronde aangepast. Vragen voor de 2e NvI kunnen na vanaf 1 /9 ingediend worden t/m uiterlijk 14/9. De 2e NvI zal uiterlijk 17/9 gepubliceerd worden. AANBESTEDER VERZOEKT DE INSCHRIJVERS NADRUKKELIJK HUN VRAGEN TIJDIG IN TE DIENEN EN NIET PAS OP DE LAATSTE DAG VAN DE INLICHTINGENRONDE.
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 2b131717-f6fd-4f35-a486-6c41af75ffdb-01
Bron: OJS 2026/S 168-601960 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel