Broker Standaardsoftware en Gerelateerde Dienstverlening - gemeente Putten & gemeente Bunschoten
Inkoopsamenwerking Noord Veluwe (ISNV)
De scope van deze aanbesteding omvat de hieronder beschreven onderdelen, welke van toepassing zijn op beide percelen: (A) de inkoop, levering, beheer en onderhoud van Installed Base en Nieuwe Standaardsoftware; en (B) de aan (A) Gerelateerde Dienstverlening. Voor een uitgebreide omschrijving van de gevraagde scope en dienstverlening verwijst Aanbestedende Dienst naar de Aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDeadline 2026-10-28
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
- โข Gelderland โบ Veluwe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Broker Standaardsoftware en Gerelateerde Dienstverlening - gemeente Putten & gemeente Bunschoten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Leveren van software ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 8 252 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Gemeente Putten
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 937 000 EUR ๐ฐ
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: tweemaal schriftelijk verlengen met รฉรฉn (1) jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Gemeente Bunschoten
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 315 000 EUR ๐ฐ
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Inkoopsamenwerking Noord Veluwe (ISNV)
Nationaal registratienummer:
Postadres: Postbus 300
Postcode: 3850 AH
Poststad: Ermelo
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Lorenzo Sloof
E-mail: lsloof@putten.nl ๐ง
Telefoon: +31630176029 ๐
URL: https://www.isnv.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3302 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230703 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230703 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb-gel.arnhem@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z ๐
Bron: OJS 2026/S 169-605318 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Broker Standaardsoftware en Gerelateerde Dienstverlening - gemeente Putten & gemeente Bunschoten
Referentienummer:
0a5aad8d-f045-43cb-a30f-4f12b8c89832
Korte beschrijving:
De scope van deze aanbesteding omvat de hieronder beschreven onderdelen, welke van toepassing zijn op beide percelen:
(A) de inkoop, levering, beheer en onderhoud van Installed Base en Nieuwe Standaardsoftware; en
(B) de aan (A) Gerelateerde Dienstverlening.
Voor een uitgebreide omschrijving van de gevraagde scope en dienstverlening verwijst Aanbestedende Dienst naar de Aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Producten/diensten: Leveren van software ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 8 252 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
6fa97802-b3ec-439c-bb63-682b34c772f1
Titel: Gemeente Putten
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 937 000 EUR ๐ฐ
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: tweemaal schriftelijk verlengen met รฉรฉn (1) jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
a3aa5ccf-6e51-488b-879f-52db91428608
Titel: Gemeente Bunschoten
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 315 000 EUR ๐ฐ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Inkoopsamenwerking Noord Veluwe (ISNV)
Nationaal registratienummer:
1100110011
Postadres: Postbus 300
Postcode: 3850 AH
Poststad: Ermelo
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Lorenzo Sloof
E-mail: lsloof@putten.nl ๐ง
Telefoon: +31630176029 ๐
URL: https://www.isnv.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3302 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230703 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230703 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb-gel.arnhem@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z ๐
Bron: OJS 2026/S 169-605318 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)