Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht

Hogeschool Utrecht

Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht Ingaande 1-10-2026 tot 1-10-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-16. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-28.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-28 Aankondiging van een opdracht
2026-08-17 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-05-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht
Korte beschrijving:
Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht Ingaande 1-10-2026 tot 1-10-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Brandverzekeringen ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-10-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2029-10-01 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen:
Voorts voor 12 maanden doorlopend. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
Ingaande op 1-10-2026 tot 1-10-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-16 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-16 12:01:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 77 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-16 12:01:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-25 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hogeschool Utrecht
Nationaal registratienummer: 581766742
Postadres: Padualaan 99
Postcode: 3584CH
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Victor van der Vliet
E-mail: tenderdesk.nl@acrisure.com ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 888806311 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.hu.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426912 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426912 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 103-373755 (2026-05-28)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 10.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-17 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 12
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 12
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Zurich Insurance Europe AG, Nederlands Bijkantoor
Nationaal registratienummer: 27293233
Postadres: Prinses Margrietplantsoen 65
Postcode: 2595 BR
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: XL Insurance Company SE
Nationaal registratienummer: 61290173
Postadres: De Cuserstraat 91
Postcode: 1081CN
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
URL: http://www.axaxl.com ๐ŸŒ
Naam: Veerhaven Assuradeuren B.V.
Nationaal registratienummer: 24271341
Postadres: Lichtenauerlaan 202220
Postcode: 3062ME
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
URL: http://www.veerhavenassuradeuren.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Micro
Naam: Swiss Re International SE
Nationaal registratienummer: 34287913
Postadres: Taurusavenue 16C
Postcode: 2132 LS
Poststad: Hoofddorp
Naam: QBE Europe SA/NV
Nationaal registratienummer: 86276646
Postadres: Prins Bernhardplein 200
Postcode: 1097JB
Poststad: Amsterdam
URL: http://www.qbeeurope.com ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Klein
Naam: Ergo Versicherung AG, branch office The Netherlands
Nationaal registratienummer: 54613981
Postadres: Daalwijkdreef 47
Postcode: 1103AD
Poststad: Amsterdam zuidoost
Naam: Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
Nationaal registratienummer: 27023707
Postadres: Prinses Beatrixlaan 35
Postcode: 2595AK
Bron: OJS 2026/S 158-570691 (2026-08-17)