Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
Gemeente Huizen
Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie raadpleeg het Programma van Eisen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-18. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-30.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Allianz Benelux N.V.
- โข Intermont Assuradeuren B.V.
- โข Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
- โข XL Insurance Company SE
- โข Gemeente Huizen
- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
- โข Utrecht
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-05-26 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-17 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Brandverzekeringen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-31 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-18 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-18 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 196 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-18 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-28 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Huizen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Graaf Wichman 10
Postcode: 1276 KB
Poststad: Huizen
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Victor van der Vliet
E-mail: tenderdesk.nl@acrisure.com ๐ง
Telefoon: +31 611765462 ๐
URL: http://www.huizen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.huizen.nl/inkoopbeleid ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423448 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423448 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 085-302066 (2026-04-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
Korte beschrijving:
Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden
doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie raadpleeg het Programma van Eisen.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Brandverzekeringen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden
doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-31 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen:
Na de initiรซle contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden, tenzij รฉรฉn der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden
doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-18 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-18 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 196 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-18 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-28 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Huizen
Nationaal registratienummer:
59459613
Postadres: Graaf Wichman 10
Postcode: 1276 KB
Poststad: Huizen
Regio: Het Gooi en Vechtstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Victor van der Vliet
E-mail: tenderdesk.nl@acrisure.com ๐ง
Telefoon: +31 611765462 ๐
URL: http://www.huizen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.huizen.nl/inkoopbeleid ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423448 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423448 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 085-302066 (2026-04-30)
Aankondiging van een opdracht (2026-05-26)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-25 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-25 12:01:00 ๐
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 189 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-25 12:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-04 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426456 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426456 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 50d89737-821e-42c7-9935-02c40705b94e-01
Bron: OJS 2026/S 101-365637 (2026-05-26)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-25 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-25 12:01:00 ๐
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 189 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-25 12:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-04 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426456 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426456 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 50d89737-821e-42c7-9935-02c40705b94e-01
Bron: OJS 2026/S 101-365637 (2026-05-26)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-17 ๐
Titel: P1 Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 8
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 8
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prinses Beatrixlaan 35
Postcode: 2595AK
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: XL Insurance Company SE
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Cuserstraat 91
Postcode: 1081CN
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
URL: http://www.axaxl.com ๐
Naam: Intermont Assuradeuren B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Arcadialaan 36C
Postcode: 1813KN
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
URL: http://www.intermontassuradeuren.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Naam: Allianz Benelux N.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Postbus 761 120
Postcode: 3011 AG
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
URL: http://www.allianz.nl ๐
Bron: OJS 2026/S 158-570162 (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-17 ๐
Titel: P1 Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 8
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 8
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
Nationaal registratienummer:
27023707
Postadres: Prinses Beatrixlaan 35
Postcode: 2595AK
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: XL Insurance Company SE
Nationaal registratienummer:
61290173
Postadres: De Cuserstraat 91
Postcode: 1081CN
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
URL: http://www.axaxl.com ๐
Naam: Intermont Assuradeuren B.V.
Nationaal registratienummer:
34076293
Postadres: Arcadialaan 36C
Postcode: 1813KN
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
URL: http://www.intermontassuradeuren.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Naam: Allianz Benelux N.V.
Nationaal registratienummer:
59395435
Postadres: Postbus 761 120
Postcode: 3011 AG
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
URL: http://www.allianz.nl ๐
Bron: OJS 2026/S 158-570162 (2026-08-17)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Financiรซle en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)