Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht
MBO Utrecht
Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht De overeenkomst gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Brandverzekeringen 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-12-31 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen: Telkens 36 maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 80 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: MBO Utrecht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Australielaan 23
Postcode: 3526AB
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Monique van Bekkum
E-mail: nl.tenderdesk@acrisure.com 📧
Telefoon: +31 888806317 📞
URL: http://www.mboutrecht.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437110 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437110 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585712 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht
Korte beschrijving:
Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht De overeenkomst gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Toon meer
Producten/diensten: Brandverzekeringen 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-12-31 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen: Telkens 36 maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Toon meer
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 80 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: MBO Utrecht
Nationaal registratienummer:
161705716
Postadres: Australielaan 23
Postcode: 3526AB
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Monique van Bekkum
E-mail: nl.tenderdesk@acrisure.com 📧
Telefoon: +31 888806317 📞
URL: http://www.mboutrecht.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437110 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437110 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585712 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)