Brandstof t.b.v. Gemalen
Waterschap Zuiderzeeland
De inkoopbehoefte bestaat uit levering van diesel (B0 of HVO100) met een flexibel contract in afwachting van de uitkomsten HVO100 pilot Wortman en project weerbaarheid m.b.t. aanleg strategische brandstofvoorraad. Voor deze aanbesteding wordt de opdrachtwaarde primair vastgesteld op basis van de geraamde af te nemen hoeveelheid brandstof (liters) in plaats van uitsluitend een bedrag in euro’s. De reden hiervoor is dat brandstofprijzen (Diesel B0 en HVO100) volatiel zijn en daardoor een geldbedrag zonder prijspeildatum of indexerings-/prijsmechanisme onvoldoende stabiel is om de behoefte goed te duiden. Uitgaande van een maximale looptijd van vier (4) jaar bedraagt de geraamde basisomvang van de Opdracht circa 440.000 liter brandstof. Inclusief de optionele eenmalige leveringen van in totaal 52.000 liter en de optionele jaarlijkse leveringen van 20.000 liter per jaar bedraagt de totale potentiële omvang van de Opdracht circa 572.000 liter brandstof.
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brandstof t.b.v. Gemalen
Referentienummer:
INKO-04262
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Brandstoffen 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Lelystad
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Flevoland 🏙️
Duur: 1 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: Drie (3) opties tot verlenging met maximaal één (1) keer 12 maanden.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-23 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Zuiderzeeland
Nationaal registratienummer:
5671631
Postadres: Lindelaan 20
Postcode: 8224 KT
Poststad: Lelystad
Regio: Flevoland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Sabine Leurink-Huisman
E-mail: inkoop@zuiderzeeland.nl 📧
Telefoon: +31 320274911 📞
URL: http://www.zuiderzeeland.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438136 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438136 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604490 (2026-09-01)
- Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen (20 nieuwe aankopen)