Brancards inclusief onderhoud
Stichting Amsterdam UMC
Amsterdam UMC heeft een urgente behoefte aan nieuwe brancards en wil het bestaande brancardpark daarnaast gefaseerd vervangen, uniformeren en standaardiseren. De levering omvat brancards, onderdelen en accessoires inclusief all-in onderhoud. Voor het bestaande brancardpark worden jaarlijkse keuringen en correctief onderhoud op afroep uitgevraagd. De opdracht omvat een koopovereenkomst voor de initiรซle aanschaf, een raamovereenkomst voor toekomstige vervanging en uitbreiding en onderhoudsovereenkomst voor het onderhoud. zie leidraad
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie? Wat?- โข Hospitaalbedden โบ Brancards
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brancards inclusief onderhoud
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Brancards ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 120 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marijke Jhinnoe
E-mail: inkoop.vumc@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 204444444 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437642 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437642 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598477 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Brancards inclusief onderhoud
Korte beschrijving:
Amsterdam UMC heeft een urgente behoefte aan nieuwe brancards en wil het bestaande brancardpark daarnaast gefaseerd vervangen, uniformeren en standaardiseren. De levering omvat brancards, onderdelen en accessoires inclusief all-in onderhoud. Voor het bestaande brancardpark worden jaarlijkse keuringen en correctief onderhoud op afroep uitgevraagd. De opdracht omvat een koopovereenkomst voor de initiรซle aanschaf, een raamovereenkomst voor toekomstige vervanging en uitbreiding en onderhoudsovereenkomst voor het onderhoud. zie leidraad
Toon meer
Producten/diensten: Brancards ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 120 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
31644435
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marijke Jhinnoe
E-mail: inkoop.vumc@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 204444444 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437642 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437642 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598477 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging (>20 nieuwe aankopen)