Bouwteam Multifunctionele Sportaccommodatie (MFSA) Zuid
Gemeente Enschede
De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil รฉรฉn opdrachtnemer contracteren voor het deelnemen in een bouwteam ten behoeve van de realisatie van de nieuwbouw van een multifunctionele sportaccommodatie sportpark Zuid.
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie? Wat?- โข Bouwen van gebouwen โบ Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
- โข Bouwrijp maken van terreinen โบ Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet
- โข Overijssel โบ Twente
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bouwteam Multifunctionele Sportaccommodatie (MFSA) Zuid
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bouwen van gebouwen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 6 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende informatie: Gemeente Enschede
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Enschede
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hengelosestraat 51
Postcode: 7514AD
Poststad: Enschede
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Bente Damhuis
E-mail: b.damhuis@enschede.nl ๐ง
Telefoon: +31681183024 ๐
URL: https://www.enschede.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17140 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/221361 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/221361 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Gemeente Enschede
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel locatie Almelo
Nationaal registratienummer:
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb.almelo@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883615555 ๐
Fax: 0000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Overijssel/Paginas/Rechtbank-Almelo-van-binnen.aspx ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603091 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bouwteam Multifunctionele Sportaccommodatie (MFSA) Zuid
Referentienummer:
e88ef446-d5d4-42aa-b2f5-50f99b55441b
Korte beschrijving:
De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil รฉรฉn opdrachtnemer contracteren voor het deelnemen in een bouwteam ten behoeve van de realisatie van de nieuwbouw van een multifunctionele sportaccommodatie sportpark Zuid.
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Bouwen van gebouwen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 6 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
fdb1aea0-0f1e-442f-8b7e-b76e1243f9fe
Aanvullende informatie: Gemeente Enschede
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Enschede
Nationaal registratienummer:
08215195
Postadres: Hengelosestraat 51
Postcode: 7514AD
Poststad: Enschede
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Bente Damhuis
E-mail: b.damhuis@enschede.nl ๐ง
Telefoon: +31681183024 ๐
URL: https://www.enschede.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17140 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/221361 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/221361 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Gemeente Enschede
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel locatie Almelo
Nationaal registratienummer:
82940525
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: infobalie.rb.almelo@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883615555 ๐
Fax: 0000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Overijssel/Paginas/Rechtbank-Almelo-van-binnen.aspx ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603091 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)
- Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden (>20)
- Bouwen van gebouwen (12)
- Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen (3)
- Gebouwen in verband met gezondheidszorg en sociale dienstverlening, crematorium en openbare toiletten (1)
- Gebouwen met een commerciรซle functie, pakhuizen en industriรซle gebouwen, en gebouwen in verband met transport
- Gebouwen voor onderwijs en onderzoek (2)
- Gebouwen voor rechts- of ordehandhaving of noodhulpdiensten, en militaire gebouwen
- Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant (4)
- Opbouwen van opblaasbare gebouwen (1)