Bouwkundig onderhoud en onderhoud brandwerende voorzieningen
Avans Hogeschool te Tilburg
De opdracht betreft het uitvoeren van bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen binnen de gebouwen en op de locaties van Avans Hogeschool. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, storings- en herstelwerkzaamheden, inspectie, registratie en rapportage. Daarnaast kunnen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst planmatige en projectmatige werkzaamheden afzonderlijk worden opgedragen. Raamovereenkomst voor bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen. De omvang van de werkzaamheden is afhankelijk van de onderhoudsbehoefte en de gedurende de looptijd verstrekte opdrachten. Avans geeft geen afnamegarantie.
DeadlineDeadline 2026-10-30
Wie? Wat? Waar?- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bouwkundig onderhoud en onderhoud brandwerende voorzieningen
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing. De Raamovereenkomst kent geen afzonderlijke opties.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 09:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 09:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Avans Hogeschool te Tilburg
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prof Cobbenhagenlaan 13
Postcode: 5037DA
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Koen Haast
E-mail: aanbesteding@avans.nl ๐ง
Telefoon: +31 885257550 ๐
URL: http://www.avans.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437747 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437747 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597306 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bouwkundig onderhoud en onderhoud brandwerende voorzieningen
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het uitvoeren van bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen binnen de gebouwen en op de locaties van Avans Hogeschool. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, storings- en herstelwerkzaamheden, inspectie, registratie en rapportage. Daarnaast kunnen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst planmatige en projectmatige werkzaamheden afzonderlijk worden opgedragen. Raamovereenkomst voor bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen. De omvang van de werkzaamheden is afhankelijk van de onderhoudsbehoefte en de gedurende de looptijd verstrekte opdrachten. Avans geeft geen afnamegarantie.
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen:
De basisduur van de Raamovereenkomst is twee (2) jaar.
Avans heeft het recht deze basisduur van de Raamovereenkomst vijf (5) maal te verlengen met een periode van maximaal twaalf (12) maanden. De totale duur van de Raamovereenkomst bedraagt niet meer dan zeven (7) jaren en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing. De Raamovereenkomst kent geen afzonderlijke opties.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 09:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 09:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Avans Hogeschool te Tilburg
Nationaal registratienummer:
231561964
Postadres: Prof Cobbenhagenlaan 13
Postcode: 5037DA
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Koen Haast
E-mail: aanbesteding@avans.nl ๐ง
Telefoon: +31 885257550 ๐
URL: http://www.avans.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437747 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437747 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597306 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten (13)
- Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting (12)
- Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines (8)
- Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen (17)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting (8)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met vliegtuig-, spoorweg-, wegen- en scheepvaartuitrusting (13)
- Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting (12)
- Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen