De Aanbestedende Dienst is voornemens om per perceel 3 opdrachtnemers te contracteren op basis van een RAW-raamovereenkomst. Nadere opdrachten worden opgedragen per perceel. Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer; Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer; Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer. Zie Offerteaanvraag met de bijbehorende bijlagen. De Opdracht betreft: Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer; Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer; Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer. De totale geraamde van de aanbestede opdracht bedraagt € 8.620.000 exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op de verwachte afname gedurende de initiële looptijd en de verlengingsopties, met een maximale contractduur van vier (4) jaar. De verwachte verdeling is: Perceel 1: € 4.550.000,- exclusief btw; Perceel 2: € 3.550.000,- exclusief btw; Perceel 3: € 520.000,- exclusief btw. Deze verdeling is uitsluitend indicatief. De bedragen per raamovereenkomst houden geen omzet- of afnamegarantie in. De daadwerkelijke verdeling kan gedurende de looptijd wijzigen, afhankelijk van de aard en omvang van de werkzaamheden. Zodra de gezamenlijke maximale waarde van € 8.620.000 exclusief btw is bereikt, eindigen de overeenkomsten van rechtswege en worden geen nadere opdrachten meer verstrekt, ook niet als de maximale looptijd nog niet is verstreken. Zie verder de Offerteaanvraag met bijlagen.
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01) Object Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Boomonderhoud -renovatie en -veiligheidscontrole
Referentienummer: I&A_2026_0047
Korte beschrijving:
De Aanbestedende Dienst is voornemens om per perceel 3 opdrachtnemers te contracteren op basis van een RAW-raamovereenkomst. Nadere opdrachten worden opgedragen per perceel.
Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer;
Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer;
Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer.
Zie Offerteaanvraag met de bijbehorende bijlagen. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer;
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer;
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer.
De totale geraamde van de aanbestede opdracht bedraagt € 8.620.000 exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op de verwachte afname gedurende de initiële looptijd en de verlengingsopties, met een maximale contractduur van vier (4) jaar. De verwachte verdeling is:
Perceel 1: € 4.550.000,- exclusief btw;
Perceel 2: € 3.550.000,- exclusief btw;
Perceel 3: € 520.000,- exclusief btw.
Deze verdeling is uitsluitend indicatief. De bedragen per raamovereenkomst houden geen omzet- of afnamegarantie in. De daadwerkelijke verdeling kan gedurende de looptijd wijzigen, afhankelijk van de aard en omvang van de werkzaamheden.
Zodra de gezamenlijke maximale waarde van € 8.620.000 exclusief btw is bereikt, eindigen de overeenkomsten van rechtswege en worden geen nadere opdrachten meer verstrekt, ook niet als de maximale looptijd nog niet is verstreken.
Zie verder de Offerteaanvraag met bijlagen.
De Aanbestedende Dienst is voornemens om per perceel 3 opdrachtnemers te contracteren op basis van een RAW-raamovereenkomst. Nadere opdrachten worden opgedragen per perceel.
Zie Offerteaanvraag met de bijbehorende bijlagen. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer;
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer;
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer.
De totale geraamde van de aanbestede opdracht bedraagt € 8.620.000 exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op de verwachte afname gedurende de initiële looptijd en de verlengingsopties, met een maximale contractduur van vier (4) jaar. De verwachte verdeling is:
Perceel 1: € 4.550.000,- exclusief btw;
Perceel 2: € 3.550.000,- exclusief btw;
Perceel 3: € 520.000,- exclusief btw.
Deze verdeling is uitsluitend indicatief. De bedragen per raamovereenkomst houden geen omzet- of afnamegarantie in. De daadwerkelijke verdeling kan gedurende de looptijd wijzigen, afhankelijk van de aard en omvang van de werkzaamheden.
Zodra de gezamenlijke maximale waarde van € 8.620.000 exclusief btw is bereikt, eindigen de overeenkomsten van rechtswege en worden geen nadere opdrachten meer verstrekt, ook niet als de maximale looptijd nog niet is verstreken.
Zie verder de Offerteaanvraag met bijlagen.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhouden van bomen📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 8620000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Boomrenovatie
Beschrijving van de aanbesteding:
Bij perceel 1 boomrenovatie bestaat het werk in hoofdzaak uit:
- het opbreken van verhardingen;
- het opbreken van terreininrichting;
- het verwijderen van bomen en stobben;
- het verwijderen van beplantingen;
- het verwijderen van grasvegetatie;
- het verrichten van grondwerkzaamheden;
- het aanbrengen van verhardingen;
- het aanbrengen van bomen en beplanting;
- het inzaaien van grasvegetatie;
- het verrichten van werkzaamheden van algemene aard. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer;
De geraamde waarde voor perceel 1: €4.550.000,-
Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Zie Offerteaanvraag.
Bij perceel 1 boomrenovatie bestaat het werk in hoofdzaak uit:
- het opbreken van verhardingen;
- het opbreken van terreininrichting;
- het verwijderen van bomen en stobben;
- het verwijderen van beplantingen;
- het verwijderen van grasvegetatie;
- het verrichten van grondwerkzaamheden;
- het aanbrengen van verhardingen;
- het aanbrengen van bomen en beplanting;
- het inzaaien van grasvegetatie;
- het verrichten van werkzaamheden van algemene aard. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer;
De geraamde waarde voor perceel 1: €4.550.000,-
Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Zie Offerteaanvraag.
Aanvullende informatie: Zie Offerteaanvraag.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Groot-Amsterdam
🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De looptijd kan 2 keer met (telkens) 1 jaar door de Opdrachtgever eenzijdig worden verlengd.
Zie voor verdere informatie de Offerte aanvraag.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De voorgenomen ingangsdatum van de beoogde RAW-raamovereenkomst is 4 januari 2027. De raamovereenkomst kent een initiële looptijd van 2 jaar. Na deze periode kan de aanbestedende dienst de raamovereenkomst 2 keer eenzijdig verlengen, telkens voor 1 jaar en onder dezelfde voorwaarden.
Zie Offerte aanvraag voor
De voorgenomen ingangsdatum van de beoogde RAW-raamovereenkomst is 4 januari 2027. De raamovereenkomst kent een initiële looptijd van 2 jaar. Na deze periode kan de aanbestedende dienst de raamovereenkomst 2 keer eenzijdig verlengen, telkens voor 1 jaar en onder dezelfde voorwaarden.
Zie Offerte aanvraag voor
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G2: Kwaliteit & Meerwaarde plan
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G3: Kwaliteitsonderdeel: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Boomonderhoud
Beschrijving van de aanbesteding:
Bij perceel 2 bestaat het werk in hoofdzaak uit:
- het verwijderen van bomen excl. stobben;
- het snoeien van bomen
- het uitvoeren van maatregelen vanuit BVC
- het verrichten van grondwerkzaamheden;
- het opbreken van verhardingen;
- het aanbrengen van verhardingen;
- het verwijderen van gazon;
- het inzaaien van grasvegetatie;
- het verrichten van werkzaamheden van algemene aard.
Zie Offerteaanvraag. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer;
De geraamde waarde voor perceel 2: €3.550.000,-
Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Zie Offerteaanvraag.
Bij perceel 2 bestaat het werk in hoofdzaak uit:
- het verwijderen van bomen excl. stobben;
- het snoeien van bomen
- het uitvoeren van maatregelen vanuit BVC
- het verrichten van grondwerkzaamheden;
- het opbreken van verhardingen;
- het aanbrengen van verhardingen;
- het verwijderen van gazon;
- het inzaaien van grasvegetatie;
- het verrichten van werkzaamheden van algemene aard.
Zie Offerteaanvraag. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer;
De geraamde waarde voor perceel 2: €3.550.000,-
Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Zie Offerteaanvraag.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode: 3
Titel: Boomveiligheidscontrole en Boomeffectanalyse's (BEA)
Beschrijving van de aanbesteding:
Bij perceel 3 bestaat het werk in hoofdzaak uit:
- boomveiligheidscontrole met algemene zorgplicht
- boomveiligheidscontrole met verhoogde zorgplicht
- nader onderzoek: Boom effectanalyse (BEA), deze is op van de uren van terbeschikkingstelling (TBS).
Zie Offerteaanvraag. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstel-veen & Aalsmeer.
De geraamde waarde voor perceel 3: €520.000,-
Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Bij perceel 3 bestaat het werk in hoofdzaak uit:
- boomveiligheidscontrole met algemene zorgplicht
- boomveiligheidscontrole met verhoogde zorgplicht
- nader onderzoek: Boom effectanalyse (BEA), deze is op van de uren van terbeschikkingstelling (TBS).
Zie Offerteaanvraag. De Opdracht betreft:
Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstel-veen & Aalsmeer.
De geraamde waarde voor perceel 3: €520.000,-
Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Procedure Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Inschrijving voor alle percelen is mogelijk.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 11:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-19 11:05:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 15:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Eisen aan beroepsbevoegdheid
Nadere inlichtingen kunnen worden ingediend conform planning in de offerteaanvraag.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen Zelfde als: Naam en adressen Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie Offerteaanvraag.
Bron: OJS 2026/S 170-608664 (2026-09-01)