Beveiligingsdiensten
Gemeente Borne
Gemeente Borne wil als aanbestedende dienst een opdracht gunnen aan één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van beveiligingsdienstverlening ten aanzien van de opvanglocaties voor vluchtelingen, in de vorm van fysieke manbeveiliging en/of beveiliging op afroep bij calamiteiten. Gemeente Borne treedt in deze aanbesteding ook op als penvoerder voor andere partijen (deze noemen wij hierna 'deelnemers'), namelijk de gemeenten Dinkelland, Tubbergen en Hellendoorn. Iedere deelnemer sluit voor zichzelf een raamovereenkomst af. Als in deze offerteaanvraag de aanbestedende dienst wordt genoemd, wordt hiermee bedoeld de penvoerder van deze aanbesteding en alle deelnemers.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-08. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- • Overijssel › Noord-Overijssel
- • Overijssel › Twente
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-13 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Beveiligingsdiensten
Referentienummer:
c637d9c3-2652-436e-8651-05b0cc189da9
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beveiligingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 11 800 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode:
86355e26-b2ad-4366-a1fb-35f27728aec8
Titel: Gemeente Borne
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 600 000 EUR 💰
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Bornebroeksestraat 103
Postcode: 7621 AE
Stad: Borne
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Twente 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Zie vragenlijst 1.1.1. in het hoofdstuk Algemeen
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Zie vragenlijst 1.1.1. in het hoodstuk Algemeen / Afnameverplichting
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): 2.1 Wijze van omgang doelgroep en werkzaamheden
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Communicatie overdracht en inzet bij incidenten
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
eeb4d07d-9a32-44ed-9aa4-be6b6b46e64b
Titel: Gemeente Hellendoorn
Geschatte waarde exclusief BTW: 5 200 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Postcode: 7447 AN
Stad: Hellendoorn
Plaats van uitvoering: Noord-Overijssel 🏙️
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
2d4906e5-b0ab-4f45-8805-5dab0a345777
Titel: Gemeente Dinkelland en gemeente Tubbergen
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 000 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Postcode: 7631 CJ
Stad: Ootmarsum
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-08 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-15 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: zie documenten
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: zie documenten
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Borne
Nationaal registratienummer:
50450948
Postadres: Rheineplein 1
Postcode: 7622DG
Poststad: Borne
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Erny Hogenkamp
E-mail: e.hogenkamp@borne.nl 📧
Telefoon: +31648523722 📞
URL: https://www.borne.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17282 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/198854 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/198854 🌏
Aanvullende categorieën kopers: niet van toepassing
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Overijssel
Nationaal registratienummer:
82940525
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-04-20Z 📅
Bron: OJS 2026/S 076-268888 (2026-04-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 11 800 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 11 800 000 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 11 800 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 901 239 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 730 173 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 600 000 EUR 💰
5 200 000 EUR 💰
4 000 000 EUR 💰
Gunning van het contract
1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
Z26002208
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-28 📅
Titel: Raamovereenkomst inzake de EU-aanbesteding “Beveiligingsdiensten opvanglocaties vluchtelingen” t.b.v. Gemeente Borne
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 8
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 901 239 💰
Laagste bod: 730 173 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2 900 000 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 2 600 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 2 600 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
T198854
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Bravo Beveiliging B.V.
Nationaal registratienummer:
70928681
Postadres: Goudstraat 7
Postcode: 7554NG
Poststad: Hengelo
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: René Bouman
E-mail: r.bouman@bravobeveiliging.nl 📧
Telefoon: +31857731077 📞
URL: https://www.bravobeveiliging.nl 🌏
De winnaar is genoteerd op een gereglementeerde markt ✅
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 7
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 1 210 872 💰
Laagste bod: 929 995 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 4 200 000 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 5 200 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 5 200 000 EUR 💰
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
3️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Hoogste bod: 1 050 642 💰
Laagste bod: 581 030 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2 655 208 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 4 000 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 4 000 000 EUR 💰
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Groepsleider ✅
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
The procurement is terminated ✅
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Nationaal registratienummer:
50450948
E-mail: infobalie.rb.almelo@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31 883610085 📞
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-17Z 📅
Bron: OJS 2026/S 157-567929 (2026-08-13)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)