Beveiligingsdiensten
Gemeente Steenbergen
De aanbestedende dienst wil met 1 opdrachtnemer een raamovereenkomst afsluiten voor het uitvoeren van de beveiligingsdienstverlening. Deze bestaat uit receptie- en beveiligingsdiensten, alarmopvolging en inzet van bijstandbeveiligings- en SUS-teams. Zie voor een toelichting het Beschrijvend document. Zie beschrijvend document
DeadlineDeadline 2026-11-17
Wie? Wat? Waar?- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Beveiligingsdiensten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beveiligingsdiensten ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor alarmbewaking ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeente Steenbergen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 6 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document paragraaf 2.3 en 3.1.4.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-17 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-17 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-17 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-27 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Steenbergen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Buiten de Veste 1
Postcode: 4652 GA
Poststad: Steenbergen
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nicole Kleijsen
E-mail: inkoop@gemeente-steenbergen.nl ๐ง
Telefoon: +31 167543434 ๐
URL: http://www.gemeente-steenbergen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437605 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437605 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595061 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Beveiligingsdiensten
Referentienummer:
K011635
Korte beschrijving:
De aanbestedende dienst wil met 1 opdrachtnemer een raamovereenkomst afsluiten voor het uitvoeren van de beveiligingsdienstverlening. Deze bestaat uit receptie- en beveiligingsdiensten, alarmopvolging en inzet van bijstandbeveiligings- en SUS-teams. Zie voor een toelichting het Beschrijvend document. Zie beschrijvend document
Toon meer
Producten/diensten: Beveiligingsdiensten ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor alarmbewaking ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeente Steenbergen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 6 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar en kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document paragraaf 2.3 en 3.1.4.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-17 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-17 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar. Zie voor motivering van de looptijd het Beschrijvend document paragraaf 3.1.2.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-17 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-27 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Steenbergen
Nationaal registratienummer:
481860842
Postadres: Buiten de Veste 1
Postcode: 4652 GA
Poststad: Steenbergen
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nicole Kleijsen
E-mail: inkoop@gemeente-steenbergen.nl ๐ง
Telefoon: +31 167543434 ๐
URL: http://www.gemeente-steenbergen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437605 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437605 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595061 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)