Bestek 2599 Asfaltonderhoud 2027 - 2030
Provincie Gelderland
Het werk bestaat uit 2 percelen. Het uit te voeren werk is gelegen in het onderhoudsgebied perceel 1 Rivierengebied & Stadsregio, Vallei & Veluwe van provincie Gelderland. Het uit te voeren werk is gelegen in het onderhoudsgebied perceel 2 Stedendriehoek, Achterhoek & Liemers van provincie Gelderland. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verwijderen en aanbrengen van markeringen; b. Het verwijderen van asfaltbeton d.m.v. frezen; c. Het aanbrengen van diverse soorten asfaltbeton; d. Het repareren van langs- en dwarsscheuren; e. Het slemmen van verhardingen; f. Het uitvoeren van bestratingswerkzaamheden; g. Het uitvoeren van grondwerkzaamheden; h. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden; i. Het ter beschikking stellen van materieel en werknemers; j. Het treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen; k. Emissieloos uitvoeren voor mobiele werktuigen met een vermogen minder dan 56 kW volgens bepaling 01.28 van deel 3 van dit bestek.
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bestek 2599 Asfaltonderhoud 2027 - 2030
Referentienummer:
7c7cbec1-1f39-4cf1-9fbd-197cfc0639c3
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Wegenbouwwerken ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
8e386889-2a00-4c27-b803-3424716a5793
Titel: Perceel 1 Rivierengebied en Stadsregio, Vallei en Veluwe
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-11 ๐
Einddatum: 2028-08-10 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Maximale verlenging van 2 x 1 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): CO2-prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 35000
Kwaliteitscriterium (naam): MKI-asfalt
Kwaliteitscriterium (weging): 4457824
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2ceaa050-9044-4265-ac4d-3858c92a2446
Titel: Perceel 2 Stedendriehoek, Achterhoek & Liemers
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Arnhem
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 10
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-10-20 11:00:00 ๐
Plaats: Arnhem
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, midden van bereik)
Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Bankgarantie ter waarde van 5% van de omzetgarantie
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: John Diseraad
E-mail: j.diseraad@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +652801590 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230377 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230377 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-04Z ๐
Bron: OJS 2026/S 171-609979 (2026-09-03)