Bestek 2595 Raamovereenkomst vervangen en nieuwbouw VRI 2026 - 2030

Provincie Gelderland

Procedure Deze inschrijvingsleidraad betreft een Europese openbare procedure, conform de ARW 2016, hoofdstuk 2, aangaande het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van verkeersregelinstallaties inclusief 15 jaar onderhoud. Motivering bij keuze aanbestedingsprocedure/-vorm: Voor deze aanbesteding heeft de Aanbestedende dienst gekozen voor de openbare procedure. Dit houdt in dat de beoordeling van de geschiktheid van de Inschrijver én de beoordeling van de Inschrijving in één aanbestedingsfase zal plaatsvinden. Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: Het aantal te verwachten Inschrijvers (potentiële marktpartijen) ligt relatief laag vanwege het specialistische karakter van het voorwerp van de opdracht, nabij het minimum aantal te selecteren Inschrijvers dat is toegestaan bij het toepassen van de niet-openbare procedure. Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere kosten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst, mede gelet op de langere doorlooptijd van de aanbestedingsprocedure. Gunningscriterium Het gunningscriterium voor het bepalen van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) is op basis van de laagste prijs met inachtneming van het gestelde in § 2.13.(CO2) van de inschrijfleidraad. De opdracht wordt gegund aan 2 inschrijvers met de laagste prijs. De afzonderlijke deelopdrachten worden naar ongeveer gelijke grootte en ongeveer gelijke aantallen, zoveel mogelijk om en om, verleend. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het leveren, aanbrengen, aansluiten en bedrijfsklaar opleveren van verkeersregeltoestellen; b. het leveren, aanbrengen en aansluiten van straatmeubilair (mastmateriaal,verkeerslantaarns, ed.); c. het leveren, aanbrengen en aansluiten van bekabeling; d. het leveren, aanbrengen en aansluiten van detectie; e. het verwijderen van verschillende onderdelen van bestaande verkeersregelinstallaties; f. het laten aanbrengen of overzetten van een communicatie- en/of energieaansluiting; g. het leveren van de revisietekening; h. het leveren van de documentatie van het verkeersregeltoestel en overige zaken; i. Het verzorgen van het FCB en ITF bestanden t.b.v. het in de keten opleveren van de I-VRI's. j. het uitvoeren van correctief- en preventief technisch onderhoud aan de geleverde verkeersregelinstallatie

Deadline

Deadline 2026-10-13

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bestek 2595 Raamovereenkomst vervangen en nieuwbouw VRI 2026 - 2030
Referentienummer: 1b76e90c-43ff-4ad8-bed2-ad3d3b243cc1
Korte beschrijving:
Procedure Deze inschrijvingsleidraad betreft een Europese openbare procedure, conform de ARW 2016, hoofdstuk 2, aangaande het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van verkeersregelinstallaties inclusief 15 jaar onderhoud. Motivering bij keuze aanbestedingsprocedure/-vorm: Voor deze aanbesteding heeft de Aanbestedende dienst gekozen voor de openbare procedure. Dit houdt in dat de beoordeling van de geschiktheid van de Inschrijver én de beoordeling van de Inschrijving in één aanbestedingsfase zal plaatsvinden. Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: Het aantal te verwachten Inschrijvers (potentiële marktpartijen) ligt relatief laag vanwege het specialistische karakter van het voorwerp van de opdracht, nabij het minimum aantal te selecteren Inschrijvers dat is toegestaan bij het toepassen van de niet-openbare procedure. Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere kosten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst, mede gelet op de langere doorlooptijd van de aanbestedingsprocedure. Gunningscriterium Het gunningscriterium voor het bepalen van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) is op basis van de laagste prijs met inachtneming van het gestelde in § 2.13.(CO2) van de inschrijfleidraad. De opdracht wordt gegund aan 2 inschrijvers met de laagste prijs. De afzonderlijke deelopdrachten worden naar ongeveer gelijke grootte en ongeveer gelijke aantallen, zoveel mogelijk om en om, verleend. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het leveren, aanbrengen, aansluiten en bedrijfsklaar opleveren van verkeersregeltoestellen; b. het leveren, aanbrengen en aansluiten van straatmeubilair (mastmateriaal,verkeerslantaarns, ed.); c. het leveren, aanbrengen en aansluiten van bekabeling; d. het leveren, aanbrengen en aansluiten van detectie; e. het verwijderen van verschillende onderdelen van bestaande verkeersregelinstallaties; f. het laten aanbrengen of overzetten van een communicatie- en/of energieaansluiting; g. het leveren van de revisietekening; h. het leveren van de documentatie van het verkeersregeltoestel en overige zaken; i. Het verzorgen van het FCB en ITF bestanden t.b.v. het in de keten opleveren van de I-VRI's. j. het uitvoeren van correctief- en preventief technisch onderhoud aan de geleverde verkeersregelinstallatie
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Onderhoud van verkeerslichten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 19 000 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 2a030b94-51bc-4deb-867f-291441dd925a
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Duur van de opdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem
Dit contract kan worden verlengd
Beschrijving
Beschrijving van de verlengingen: Na afloop contract danwel verlenging zal deze opnieuw worden aanbesteed.
Maximumaantal verlengingen: 1
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: 1 verlenging van 2 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Arnhem
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 10
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 11:00:00 📅
Plaats: Arnhem
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-22 10:00:00 📅

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: bankgarantie

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer: 51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: John Diseraad
E-mail: j.diseraad@gelderland.nl 📧
Telefoon: +652801590 📞
URL: https://www.gelderland.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/227055 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/227055 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer: 82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: 0031883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dage
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z 📅
Bron: OJS 2026/S 168-601880 (2026-08-31)