Beheersing van Eikenprocessierups 2027 - 2030

Gemeente Amersfoort

โ€ข inspecteren bomen op de aanwezigheid van eikenprocessierups, ca. 23.500 bomen per jaar; โ€ข mechanische beheersing (wegzuigen) eikenprocessierups, ca. 2.500 bomen per jaar (gebaseerd op het meest recente uitvoeringsjaar). โ€ข natuurlijke beheersing eikenprocessierups, (ophangen nestkasten/uitzetten zakjes met insecten en aanbrengen vlinderfilterhotels , totaal ca. 55 eenheden per jaar. Zie voor de omvang het bestek.

Deadline

Deadline 2026-10-15

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-03 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Beheersing van Eikenprocessierups 2027 - 2030
Korte beschrijving:
โ€ข inspecteren bomen op de aanwezigheid van eikenprocessierups, ca. 23.500 bomen per jaar; โ€ข mechanische beheersing (wegzuigen) eikenprocessierups, ca. 2.500 bomen per jaar (gebaseerd op het meest recente uitvoeringsjaar). โ€ข natuurlijke beheersing eikenprocessierups, (ophangen nestkasten/uitzetten zakjes met insecten en aanbrengen vlinderfilterhotels , totaal ca. 55 eenheden per jaar. Zie voor de omvang het bestek.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Ongediertebestrijding ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amersfoort
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 99
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 99
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 12:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 12:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amersfoort
Nationaal registratienummer: 451541026
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 3811 LM
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Esselien Walgaard
E-mail: aanbestedingen@amersfoort.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 334695111 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 334695468 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.amersfoort.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: http://www.amersfoort.nl/aanbestedingen ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438520 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438520 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610483 (2026-09-03)