Beheer 't Koetshuis
Gemeente Breda
Zie Beschrijvend Document
DeadlineDeadline 2026-11-02
Wie? Wat?- • Diverse zakelijke diensten › Gebouwen- en faciliteitenbeheer
- • Maatschappelijke en aanverwante diensten › Maatschappelijke diensten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Beheer 't Koetshuis
Referentienummer:
Korte beschrijving: Zie Beschrijvend Document
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Maatschappelijke en aanverwante diensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 895 000 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Sociaal Beheer
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 525 000 EUR 💰
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Beschrijving van de aanbesteding:
Producten/diensten: Maatschappelijke diensten
📦
Aanvullende producten/diensten: Maatschappelijke en aanverwante diensten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Seminarieweg 26a
Postcode: 4854PB
Stad: Bavel
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Cultuursensitief handelen en aansluiting bij de doelgroep
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Personele inzet en continuïteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en aanpak in de praktijk
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Facilitair Beheer
Geschatte waarde exclusief BTW: 370 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Producten/diensten: Gebouwen- en faciliteitenbeheer
📦
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak facilitaire dienstverlening
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Gebouwen- en faciliteitenbeheer 📦
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 22:00:00 📅
Aanvullende informatie:
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn:
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Breda
Nationaal registratienummer:
Postadres: Claudius Prinsenlaan 10
Postcode: 4811DJ
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Aimée Henry
E-mail: henry@hollandinkoopprofessionals.nl 📧
Telefoon: +31616305541 📞
URL: https://www.breda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230376 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230376 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Zeeland-West-Brabant
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationslaan 10
Postcode: 4815 GW
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Not available
E-mail: info@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883616000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Zeeland-West-Brabant/locatie-breda 🌏
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Contact 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z 📅
Bron: OJS 2026/S 169-602970 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Beheer 't Koetshuis
Referentienummer:
b1c7e642-6a69-4550-9879-b39ab3a72dbb
Korte beschrijving: Zie Beschrijvend Document
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Maatschappelijke en aanverwante diensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 895 000 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
7f4a531e-d491-4a33-9999-8de03d183b61
Titel: Sociaal Beheer
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 525 000 EUR 💰
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel 1 betreft het Sociaal Beheer van opvanglocatie ’t Koetshuis in Bavel. De dienstverlening is gericht op het ondersteunen van bewoners bij een veilig, leefbaar en stabiel verblijf en het bevorderen van zelfredzaamheid en participatie.
De werkzaamheden omvatten onder meer dagelijkse aanwezigheid en aanspreekbaarheid op de locatie, bewonersbegeleiding, signalering van ondersteuningsbehoeften en risico’s, bevordering van leefbaarheid, ondersteuning bij participatie en zelfredzaamheid, samenwerking met relevante ketenpartners en rapportage aan gemeente Breda.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Maatschappelijke en aanverwante diensten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Seminarieweg 26a
Postcode: 4854PB
Stad: Bavel
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opdrachtgever heeft de mogelijkheid de Overeenkomst na de initiële looptijd van twee (2) jaar maximaal zes (6) maal te verlengen met een periode van zes (6) maanden. De maximale reguliere looptijd van de Overeenkomst bedraagt daarmee vijf (5) jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Daarnaast is in de aanbestedingsstukken een bijzondere herzieningsclausule opgenomen op grond waarvan de Overeenkomst, indien voortzetting van de opvang noodzakelijk is, onder de daarin opgenomen voorwaarden met maximaal twaalf (12) maanden kan worden verlengd.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Cultuursensitief handelen en aansluiting bij de doelgroep
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Personele inzet en continuïteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en aanpak in de praktijk
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
d582ba7c-b1ac-4763-9bbc-3d30e8e4709d
Titel: Facilitair Beheer
Geschatte waarde exclusief BTW: 370 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel 2 betreft het Facilitair Beheer van opvanglocatie ’t Koetshuis in Bavel. De dienstverlening is gericht op een veilige, schone, functionele en goed beheerde woon- en verblijfsomgeving.
De werkzaamheden omvatten onder meer huismeesterschap, facilitair aanspreekpunt op locatie, kamer- en sleutelbeheer, huuradministratie, signalering en coördinatie van dagelijks en klein onderhoud, afhandeling van facilitaire meldingen en storingen en schoonmaakdienstverlening.
Voor het huismeesterschap geldt een minimale inzet van 0,5 fte. De schoonmaakdienstverlening heeft bij aanvang betrekking op een indicatieve schoonmaakoppervlakte van circa 765 m².
Toon meer
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak facilitaire dienstverlening
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Gebouwen- en faciliteitenbeheer 📦
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
De aanbesteding wordt uitgevoerd volgens de Europese openbare procedure. De volledige procedure, planning, voorwaarden voor deelname en beoordelings- en gunningssystematiek zijn beschreven in het Beschrijvend Document en de bijbehorende aanbestedingsstukken.
Toon meer
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 22:00:00 📅
Aanvullende informatie:
Opdrachtgever kan, voor zover aanbestedingsrechtelijk toegestaan, Inschrijvers verzoeken om bepaalde ontbrekende informatie of documenten aan te vullen, te verduidelijken of nader toe te lichten. Een dergelijk verzoek mag niet leiden tot een inhoudelijke wijziging van de Inschrijving of tot het alsnog indienen van informatie die op grond van de aanbestedingsstukken uiterlijk bij Inschrijving had moeten worden verstrekt en waarvan het ontbreken tot ongeldigheid leidt. Opdrachtgever handelt hierbij met inachtneming van de beginselen van gelijke behandeling en transparantie.
Toon meer
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn:
De voorwaarden inzake facturering en betaling zijn opgenomen in de conceptovereenkomst, de toepasselijke Algemene Inkoopvoorwaarden en de overige aanbestedingsstukken. De overeengekomen prijzen en tarieven gelden overeenkomstig het Prijzenblad en de in de aanbestedingsstukken opgenomen voorwaarden.
Toon meer
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
Op de uitvoering van Perceel 1 – Sociaal Beheer zijn de voorwaarden uit de conceptovereenkomst, het Programma van Eisen en de overige aanbestedingsstukken van toepassing. Voor het perceel geldt een Social Return-verplichting van 5% van de werkelijke opdrachtwaarde van het betreffende perceel, exclusief btw. De personele inzet, continuïteit, samenwerking, rapportage, privacy en overige uitvoeringsverplichtingen zijn nader uitgewerkt in de aanbestedingsstukken.
Toon meer
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Breda
Nationaal registratienummer:
20169706
Postadres: Claudius Prinsenlaan 10
Postcode: 4811DJ
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Aimée Henry
E-mail: henry@hollandinkoopprofessionals.nl 📧
Telefoon: +31616305541 📞
URL: https://www.breda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230376 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230376 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Zeeland-West-Brabant
Nationaal registratienummer:
83173811
Postadres: Stationslaan 10
Postcode: 4815 GW
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Not available
E-mail: info@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883616000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Zeeland-West-Brabant/locatie-breda 🌏
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Contact 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Voor deze Europese openbare procedure geldt een opschortende termijn van twintig (20) kalenderdagen. Deze termijn vangt aan op de dag na verzending van de mededeling van de gunningsbeslissing. Een belanghebbende die zich niet met de gunningsbeslissing kan verenigen en de totstandkoming van de Overeenkomst wil voorkomen, dient vóór het verstrijken van deze termijn een kort geding aanhangig te maken bij de bevoegde voorzieningenrechter. Nadere informatie over rechtsbescherming is opgenomen in de aanbestedingsstukken.
Toon meer
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z 📅
Bron: OJS 2026/S 169-602970 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)