Bebording, vlaggen & banners
Stichting Koninklijke Kentalis
Kentalis heeft in mei 2026 een volledig nieuwe huisstijl gelanceerd. Deze huisstijl zal in het derde kwartaal van 2026 organisatiebreed worden uitgerold. Dit betekent dat alle bebording, bewegwijzering, vlaggen en banners op alle locaties van Kentalis moeten worden aangepast aan de nieuwe stijl. De verwachtte opdrachtwaarde betreft โฌ 600.000,-.
DeadlineDeadline 2026-10-08
Wie? Wat?- โข Ondersteunende uitrusting โบ Vlaggen
- โข Stadsmeubilair โบ Signaleringsborden
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Nederland
- โข Noordoost-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bebording, vlaggen & banners
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Signaleringsborden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Vlaggen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Viermaal met twaalf maanden te verlengen.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โ
Prijs (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-08 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-08 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Koninklijke Kentalis
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hoogstraat 21
Postcode: 5271SW
Poststad: Sint-michielsgestel
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Viviane Lambermont
E-mail: v.lambermont@kentalis.nl ๐ง
Telefoon: +31 682511722 ๐
URL: http://www.kentalis.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437783 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437783 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599127 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bebording, vlaggen & banners
Referentienummer:
Kentalis-VL-VB-2026
Korte beschrijving:
Kentalis heeft in mei 2026 een volledig nieuwe huisstijl gelanceerd. Deze huisstijl zal in het derde kwartaal van 2026 organisatiebreed worden uitgerold. Dit betekent dat alle bebording, bewegwijzering, vlaggen en banners op alle locaties van Kentalis moeten worden aangepast aan de nieuwe stijl. De verwachtte opdrachtwaarde betreft โฌ 600.000,-.
Toon meer
Producten/diensten: Signaleringsborden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Vlaggen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Viermaal met twaalf maanden te verlengen.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Aanvullende vlaggen, banners en stickers die niet in de vervanging zitten. En tevens de mogelijkheid om volledige borden te vervangen.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โ
Prijs (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-08 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-08 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Er wordt gekozen voor een raamovereenkomst met een looptijd van acht jaar. De grootste afname zal plaatsvinden in het eerste jaar, waarna de laatste grootschalige vervangingen naar verwachting in jaar drie worden gerealiseerd.
De langere looptijd van de overeenkomst maakt het mogelijk om ook na deze initiรซle vervangingsfase gebruik te blijven maken van de geselecteerde leverancier voor aanvullende leveringen en onderhoud.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-08 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Koninklijke Kentalis
Nationaal registratienummer:
81949125
Postadres: Hoogstraat 21
Postcode: 5271SW
Poststad: Sint-michielsgestel
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Viviane Lambermont
E-mail: v.lambermont@kentalis.nl ๐ง
Telefoon: +31 682511722 ๐
URL: http://www.kentalis.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437783 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437783 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599127 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)