Arbodienstverlening Meerinzicht
Meerinzicht
Zie aanbestedingsdocumenten
DeadlineDeadline 2026-10-07
Wie? Wat?- • Diverse gezondheidszorgdiensten › Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
- • Medische praktijk en aanverwante diensten › Medische praktijken
- • Gelderland › Arnhem/Nijmegen
- • Gelderland › Veluwe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Arbodienstverlening Meerinzicht
Referentienummer:
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 950 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Medische praktijken 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-04-01 📅
Einddatum: 2030-03-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Meerinzicht
Nationaal registratienummer:
Postcode: 3841AA
Poststad: Harderwijk
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: inkoop@meerinzicht.nl 📧
Telefoon: +31 341 567 297 📞
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229113 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229113 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: infobalie.rb-gel.arnhem@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585800 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Arbodienstverlening Meerinzicht
Referentienummer:
5fb0d9f3-8dd0-4218-8a6e-001f14aa5603
Korte beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 950 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
308f7f98-8a79-4058-847f-ccc087e883bd
Aanvullende producten/diensten: Medische praktijken 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-04-01 📅
Einddatum: 2030-03-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van drie (3) jaar, ingaande op 01 april 2027 en eindigende op 31 maart 2030. De raamovereenkomst kan door opdrachtgever eenzijdig twee (2) keer met één (1) jaar schriftelijk verlengd worden.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Meerinzicht
Nationaal registratienummer:
60325674
Postcode: 3841AA
Poststad: Harderwijk
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: inkoop@meerinzicht.nl 📧
Telefoon: +31 341 567 297 📞
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229113 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229113 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: infobalie.rb-gel.arnhem@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883612000 📞
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585800 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)