Arbodienstverlening 2027 t/m 2030
Gemeente Roermond
Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een arbodienst te contracteren. 1.800.000
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-17. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-07-02.
Wie? Wat? Waar?- โข Limburg (NL) โบ Midden-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-07-06 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-06 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Arbodienstverlening 2027 t/m 2030
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Roermond
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Limburg ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De opdracht kan tweemaal (2) met รฉรฉn (1) jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: 1800000,00
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): 1. Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-17 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-17 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-08-17 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-30 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Kwaliteitsborging
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Roermond
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 31
Postcode: 6041 EM
Poststad: Roermond
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tea Joguncic
E-mail: inkoopbureau@roermond.nl ๐ง
Telefoon: +31 631181996 ๐
URL: http://www.roermond.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431780 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431780 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 127-462046 (2026-07-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Arbodienstverlening 2027 t/m 2030
Korte beschrijving:
Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een arbodienst te contracteren. 1.800.000
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Roermond
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Limburg ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De opdracht kan tweemaal (2) met รฉรฉn (1) jaar worden verlengd.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: 1800000,00
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): 1. Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-17 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-17 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-08-17 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-30 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Kwaliteitsborging
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Roermond
Nationaal registratienummer:
61537397
Postadres: Markt 31
Postcode: 6041 EM
Poststad: Roermond
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tea Joguncic
E-mail: inkoopbureau@roermond.nl ๐ง
Telefoon: +31 631181996 ๐
URL: http://www.roermond.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431780 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431780 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 127-462046 (2026-07-02)
Aankondiging van een opdracht (2026-07-06)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432104 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432104 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c792434d-0da0-480b-967c-992929d2ebd8-01
Bron: OJS 2026/S 129-468822 (2026-07-06)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een arbodienst te contracteren. 1.500.000
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432104 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432104 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c792434d-0da0-480b-967c-992929d2ebd8-01
Bron: OJS 2026/S 129-468822 (2026-07-06)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-06)
Object
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2031-03-31 ๐
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-21 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-21 12:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-21 12:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-21 23:59:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435754 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435754 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 102a1db8-9343-4c3b-913f-b18288a90e80-01
Bron: OJS 2026/S 151-548402 (2026-08-06)
Object
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2031-03-31 ๐
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-21 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-21 12:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-21 12:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-21 23:59:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435754 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435754 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Geachte marktpartijen,
Vooruitlopend op de beantwoording van de eerste vragenronde is de planning van deze aanbesteding aangepast.
Vanwege de omvang en aard van de vragen die tijdens de eerste vragenronde zijn gesteld, vinden wij het belangrijk voldoende aandacht te besteden aan een zorgvuldige beantwoording. Daarom is de publicatie van de eerste Nota van Inlichtingen uitgesteld en is tevens besloten een tweede vragenronde in te plannen.
Deze tweede vragenronde is uitsluitend bedoeld voor verduidelijkende vragen over de antwoorden die in de eerste Nota van Inlichtingen zijn gegeven. Nieuwe vragen over de aanbestedingsstukken kunnen in deze ronde niet meer worden gesteld.
Daarnaast vragen wij u alvast rekening te houden met de presentaties. Hiervoor zijn drie dagen gereserveerd. Wij verzoeken u deze dagen eveneens in uw agenda vrij te houden. U ontvangt van ons uiterlijk op 23 september een uitnodiging met de exacte datum en het tijdstip van uw presentatie.
Wij danken u voor uw begrip en hopen u hiermee voldoende te hebben geรฏnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Tea Joguncic
Inkoopadviseur gemeente Roermond
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 102a1db8-9343-4c3b-913f-b18288a90e80-01
Bron: OJS 2026/S 151-548402 (2026-08-06)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)