Arbodienstverlening 2027-2030
Waterschap Amstel, Gooi en Vecht
Door de splitsing van Waternet per januari 2026 is voor Waterschap Amstel, Gooi en Vecht (hierna AGV) een zelfstandige aanbesteding voor arbodienstverlening nodig. De opdracht is gericht op het sluiten van een raamovereenkomst met รฉรฉn Opdrachtnemer voor integrale arbodienstverlening aan AGV voor de duur van maximaal 4 jaar. De dienstverlening omvat onder meer verzuimbegeleiding, inzet van bedrijfsartsen, arbeidsdeskundigen en bedrijfsmaatschappelijk werk, binnen het eigen regiemodel van AGV. Daarnaast moet de Opdrachtnemer bijdragen aan preventie, duurzame inzetbaarheid, sociaal-medische advisering en het terugdringen van het verzuim. Met de aanbesteding beoogt AGV een kwalitatief goede en toekomstbestendige arbodienstverlening te contracteren die aansluit bij de organisatieontwikkeling en wettelijke verplichtingen.
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Arbodienstverlening 2027-2030
Referentienummer:
e386f57a-50fd-4a4c-914d-a58ba0876165
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Gezondheidsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 400 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
415530ac-11f3-4dc5-b1cd-280890d2a775
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Amstel, Gooi en Vecht
Nationaal registratienummer:
34360267
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tamara Molkenboer
E-mail: tamara.molkenboer@agv.nl ๐ง
Telefoon: +316 27497342 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230672 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230672 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer:
82951462
Postcode: 1096 AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883617000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607095 (2026-09-01)
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)