Arbo dienstverlening

Gemeente Breda

Opdracht De gemeente Breda start een Europese aanbesteding voor arbodienstverlening gericht op het contracteren van één of maximaal twee dienstverleners voor de periode vanaf 1 juli 2027. Doel van de aanbesteding is: het waarborgen van kwalitatief hoogwaardige arbodienstverlening het terugdringen van verzuim het versterken van duurzame inzetbaarheid van medewerkers. De arbodienst ondersteunt leidinggevenden en HR bij verzuimbegeleiding, preventie en inzetbaarheidsvraagstukken. Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO Perceel 2 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO

Deadline

Deadline 2026-11-02

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-28 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Arbo dienstverlening
Referentienummer: 8b116c86-1b09-4f7c-8047-acdbd051c68f
Korte beschrijving:
Opdracht De gemeente Breda start een Europese aanbesteding voor arbodienstverlening gericht op het contracteren van één of maximaal twee dienstverleners voor de periode vanaf 1 juli 2027. Doel van de aanbesteding is: het waarborgen van kwalitatief hoogwaardige arbodienstverlening het terugdringen van verzuim het versterken van duurzame inzetbaarheid van medewerkers. De arbodienst ondersteunt leidinggevenden en HR bij verzuimbegeleiding, preventie en inzetbaarheidsvraagstukken. Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO Perceel 2 Arbodienstverlening voor medewerkers met  binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor bedrijfsgeneeskunde 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 6 000 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: a5aec66c-0db2-4148-bed9-b1225cd214f3
Titel: Perceel 1 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO
Hoeveelheid: 0 uur
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 000 000 EUR 💰
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s)
Beschrijving van de aanbesteding: Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-07-01 📅
Einddatum: 2030-06-30 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 8093fb37-52d4-44cc-abea-23dd166a11a3
Titel: Perceel 2 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 000 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO
Criteria groene overheidsopdrachten: Andere criteria voor groene overheidsopdrachten
Duur
Startdatum: 2027-08-01 📅
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Gezondheidsdiensten 📦

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Breda
Nationaal registratienummer: 20169706
Postadres: Claudius Prinsenlaan 10
Postcode: 4811DJ
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Mark van der Linden
E-mail: mwam.van.der.linden@breda.nl 📧
Telefoon: +31648002517 📞
URL: https://www.breda.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/222659 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/222659 🌏
ID van het document van de belastingwetgeving: FiscalDocID1
ID van het document van de milieuwetgeving: EnvDocID1
ID van het document van de arbeidswetgeving: EmplDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Zeeland-West-Brabant
Nationaal registratienummer: 83173811
Postadres: Stationslaan 10
Postcode: 4815 GW
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Not available
E-mail: info@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +31883616000 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Zeeland-West-Brabant/locatie-breda 🌏
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Contact 🌏
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Bron: OJS 2026/S 168-599917 (2026-08-28)