AOV verzekering Gemeente Leudal

Gemeente Leudal

Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2027. Opdrachtgever had op peildatum 31 december 2025, 308 werknemers in dienst. Het ongemaximeerde SV-loon van Opdrachtgever in 2025 bedraagt € 15.676.095,81

Deadline

Deadline 2026-10-15

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: AOV verzekering Gemeente Leudal
Referentienummer: 1037120
Korte beschrijving:
Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2027. Opdrachtgever had op peildatum 31 december 2025, 308 werknemers in dienst. Het ongemaximeerde SV-loon van Opdrachtgever in 2025 bedraagt € 15.676.095,81
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 83
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 17
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 16:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 16:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 1173 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 16:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leudal
Nationaal registratienummer: 81658932
Postadres: Leudalplein 1
Postcode: 6093HE
Poststad: Heythuysen
Regio: Midden-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Eveline Kersten
E-mail: eveline.kersten@robidus.nl 📧
Telefoon: +31 621968676 📞
URL: http://www.leudal.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438183 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438183 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607178 (2026-09-01)