Afvalinzameling en -verwerking’
Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland
De opdracht betreft het inzamelen, transporteren en verwerken van afvalstromen van VrZW en GGD Zaanstreek-Waterland op de daarvoor aangewezen locaties. De opdracht omvat de inzameling, het transport en de verwerking van de binnen de scope vallende afvalstromen van VrZW en GGD Zaanstreek-Waterland gedurende de volledige contractperiode.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Afvalinzameling en -verwerking’
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Afvalverzameling en –verwerking 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 800000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zaanstreek (NL325)
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zaanstreek 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee optionele verlengingen van telkens 12 maanden.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K1 - Dienstverlening en operationele inrichting
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K2 - Duurzaamheid en afval- optimalisatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): K3 - Rapportage, portal en sturingsinformatie
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prins Bernhardplein 112
Postcode: 1508XB
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Halima Benkhlafa
E-mail: h.benkhlafa@vrzw.nl 📧
Telefoon: +31 887512000 📞
URL: http://www.vrzw.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437887 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437887 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-599858 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Afvalinzameling en -verwerking’
Referentienummer:
VRZW/GGDZW-EA-Afvalinzameling
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het inzamelen, transporteren en verwerken van afvalstromen van VrZW en GGD Zaanstreek-Waterland op de daarvoor aangewezen locaties. De opdracht omvat de inzameling, het transport en de verwerking van de binnen de scope vallende afvalstromen van VrZW en GGD Zaanstreek-Waterland gedurende de volledige contractperiode.
Toon meer
Producten/diensten: Afvalverzameling en –verwerking 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 800000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zaanstreek (NL325)
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zaanstreek 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee optionele verlengingen van telkens 12 maanden.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst kan na afloop van de initiële looptijd van vier jaar tweemaal eenzijdig door Opdrachtgevers worden verlengd met telkens maximaal één jaar.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): K1 - Dienstverlening en operationele inrichting
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K2 - Duurzaamheid en afval- optimalisatie
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): K3 - Rapportage, portal en sturingsinformatie
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland
Nationaal registratienummer:
9546172
Postadres: Prins Bernhardplein 112
Postcode: 1508XB
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Halima Benkhlafa
E-mail: h.benkhlafa@vrzw.nl 📧
Telefoon: +31 887512000 📞
URL: http://www.vrzw.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437887 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437887 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-599858 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)