Accountantsdienstverlening
Gemeente Smallingerland
De initiรซle overeenkomst met de huidige accountant loopt na de controle van het boekjaar 2026 af. Voor de controlewerkzaamheden vanaf het boekjaar 2027 wil de Aanbestedende dienst een nieuwe overeenkomst afsluiten. Bij verlenging worden de daaropvolgende controlejaren aan de opdracht toegevoegd. 1.600.000 is de maximaal geraamde opdrachtwaarde
DeadlineDeadline 2026-11-11
Wie? Wat? Waar?- โข Friesland (NL) โบ Zuidoost-Friesland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantsdienstverlening
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1600000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Controleren van de boekhouding ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Drachten
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-06-01 ๐
Einddatum: 2031-05-31 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 1
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 2
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 3
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-11 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-11 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-11 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Smallingerland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Gauke Boelensstraat 2
Postcode: 9203RM
Poststad: Drachten
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Arjan van der Wier
E-mail: a.van.der.wier@smallingerland.nl ๐ง
Telefoon: +31 612345678 ๐
URL: http://www.smallingerland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437931 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437931 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600263 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantsdienstverlening
Korte beschrijving:
De initiรซle overeenkomst met de huidige accountant loopt na de controle van het boekjaar 2026
af. Voor de controlewerkzaamheden vanaf het boekjaar 2027 wil de Aanbestedende dienst een
nieuwe overeenkomst afsluiten. Bij verlenging worden de daaropvolgende controlejaren aan de
opdracht toegevoegd. 1.600.000 is de maximaal geraamde opdrachtwaarde
Toon meer
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1600000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Controleren van de boekhouding ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Drachten
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-06-01 ๐
Einddatum: 2031-05-31 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 1
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 2
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 3
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-11 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-11 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-11 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Smallingerland
Nationaal registratienummer:
10508761
Postadres: Gauke Boelensstraat 2
Postcode: 9203RM
Poststad: Drachten
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Arjan van der Wier
E-mail: a.van.der.wier@smallingerland.nl ๐ง
Telefoon: +31 612345678 ๐
URL: http://www.smallingerland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437931 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437931 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600263 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐