Accountantsdiensten voor de ODGM

Omgevingsdienst Groene Metropool

Aanbesteding van de accountantsdiensten voor de Omgevingsdienst Groene Metropool 50.000 euro per jaar

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-09-03. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-07-09.

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-07-09 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-07-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantsdiensten voor de ODGM
Korte beschrijving:
Aanbesteding van de accountantsdiensten voor de Omgevingsdienst Groene Metropool 50.000 euro per jaar
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-10-19 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2033-10-18 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Mogelijkheid tot verlenging van 2 x 24 maanden
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: Aanvullende controle activiteiten
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โœ…
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-03 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-03 13:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-03 13:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-29 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Omgevingsdienst Groene Metropool
Nationaal registratienummer: 578862190
Postadres: Eusebiusbuitensingel 75Eusebiusbuitensingel
Eusebiusbuitensingel
Postcode: 6828HZ
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Aschwin vd Eijnden
E-mail: info@odra.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 263771600 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.odgroenemetropool.nl/ ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://www.odgroenemetropool.nl/ ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432634 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432634 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 131-476936 (2026-07-09)