Accountantsdiensten gemeente Doetinchem 2027-2029
Gemeente Doetinchem
Zie offerteaanvraag/leidraad
DeadlineDeadline 2026-10-23
Wie? Wat?- โข Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging โบ Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
- โข Gelderland โบ Achterhoek
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantsdiensten gemeente Doetinchem 2027-2029
Referentienummer:
Korte beschrijving: Zie offerteaanvraag/leidraad
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 900 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-07-01 ๐
Einddatum: 2030-06-30 ๐
Duur van de opdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem
Dit contract kan worden verlengd โ
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 1
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Doetinchem
Nationaal registratienummer:
Postadres: Raadhuisstraat 2
Postcode: 7001EW
Poststad: Doetinchem
Regio: Achterhoek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: M Rutjes
E-mail: m.rutjes@doetinchem.nl ๐ง
Telefoon: +314377377 ๐
URL: https://www.doetinchem.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2389 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229739 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229739 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: inkoop@doetinchem.nl ๐ง
Telefoon: (+31)314377377 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag/leidraad
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607840 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantsdiensten gemeente Doetinchem 2027-2029
Referentienummer:
890e4225-ae1f-4110-9eea-5ae02a6446b0
Korte beschrijving: Zie offerteaanvraag/leidraad
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 900 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
2aa70fc1-c24a-446c-92c2-8bde19e56502
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-07-01 ๐
Einddatum: 2030-06-30 ๐
Duur van de opdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem
Dit contract kan worden verlengd โ
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 1
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Doetinchem
Nationaal registratienummer:
09215668
Postadres: Raadhuisstraat 2
Postcode: 7001EW
Poststad: Doetinchem
Regio: Achterhoek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: M Rutjes
E-mail: m.rutjes@doetinchem.nl ๐ง
Telefoon: +314377377 ๐
URL: https://www.doetinchem.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2389 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229739 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229739 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: inkoop@doetinchem.nl ๐ง
Telefoon: (+31)314377377 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag/leidraad
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607840 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐