Accountantscontrole boekjaren 2027-2030, optie tot 2032
Provincie Gelderland
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met รฉรฉn Opdrachtnemer voor het verlenen van diensten met betrekking tot Accountantscontrole boekjaren 2027 - 2030, met een optie tot verlenging met twee keer รฉรฉn jaar, aan Provincie Gelderland.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantscontrole boekjaren 2027-2030, optie tot 2032
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 800 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2031-04-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 30 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Diana Kooman
E-mail: d.kooman@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31652801053 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/202741 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/202741 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605008 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantscontrole boekjaren 2027-2030, optie tot 2032
Referentienummer:
5ebe0015-75ef-4523-8c9e-aae13223f99d
Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met รฉรฉn Opdrachtnemer voor het verlenen van diensten met betrekking tot Accountantscontrole boekjaren 2027 - 2030, met een optie tot verlenging met twee keer รฉรฉn jaar, aan Provincie Gelderland.
Toon meer
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 800 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
b4c8a55a-8f3d-42d5-a612-6736172944aa
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2031-04-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 30 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Diana Kooman
E-mail: d.kooman@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31652801053 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/202741 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/202741 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605008 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐