AC014 - Het uitvoeren van Boomveiligheidscontrole en Diverse onderzoeken bomen 2027 en verder
Provincie Gelderland
Het doel van deze aanbesteding is een Overeenkomst te sluiten met รฉรฉn partij per perceel voor de gevraagde werkzaamheden. De opdracht is op basis van een resultaatverplichting. Inschrijvers mogen op beide percelen inschrijven, maar krijgen maximaal 1 perceel gegund.
DeadlineDeadline 2026-10-27
Wie? Wat?- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Dienstverlening door ingenieurs
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: AC014 - Het uitvoeren van Boomveiligheidscontrole en Diverse onderzoeken bomen 2027 en verder
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 150 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1 Uitvoeren boomveiligheidscontrole
Geschatte waarde exclusief BTW: 600 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: Met een periode van 3 jaar.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2 Uitvoeren diverse onderzoeken bomen
Geschatte waarde exclusief BTW: 750 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-27 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-27 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Arnhem
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-27 13:00:00 ๐
Plaats: Arnhem
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 10:00:00 ๐
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Informatie over gereserveerde contracten
De uitvoering van de opdracht is beperkt tot het kader van programma's voor beschermde arbeid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marco Morren
E-mail: m.morren@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31263599463 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229447 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229447 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-27Z ๐
Bron: OJS 2026/S 166-595026 (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: AC014 - Het uitvoeren van Boomveiligheidscontrole en Diverse onderzoeken bomen 2027 en verder
Referentienummer:
23d6649e-2d21-4e58-8f28-5ef1faf76cb6
Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is een Overeenkomst te sluiten met รฉรฉn partij per perceel voor de gevraagde werkzaamheden. De opdracht is op basis van een resultaatverplichting.
Inschrijvers mogen op beide percelen inschrijven, maar krijgen maximaal 1 perceel gegund.
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 150 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Werken
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
da589cda-841e-4f71-a701-a907adac2d69
Titel: Perceel 1 Uitvoeren boomveiligheidscontrole
Geschatte waarde exclusief BTW: 600 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel 1: De opdracht betreft het jaarlijks uitvoeren van de boomveiligheidscontrole bij individuele bomen en boomvlakken, het bepalen van de kortetermijnmaatregel en het muteren van de beoordelingen in het beheerpakket van de provincie Gelderland. Ook is het uitvoeren van een zwamcontrole onderdeel van de opdracht.
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: Met een periode van 3 jaar.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1cfe89d7-5c6d-49a2-a0da-31947e37253c
Titel: Perceel 2 Uitvoeren diverse onderzoeken bomen
Geschatte waarde exclusief BTW: 750 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel 2: De opdracht betreft het uitvoeren van diverse onderzoeken aan bomen en het bepalen van de kortetermijnmaatregel. Inclusief het aanleveren van rapportages per boom.
Overige informatie over verlengingen: Voor een periode van 3 jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-27 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-27 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Arnhem
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-27 13:00:00 ๐
Plaats: Arnhem
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-06 10:00:00 ๐
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Informatie over gereserveerde contracten
De uitvoering van de opdracht is beperkt tot het kader van programma's voor beschermde arbeid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Marco Morren
E-mail: m.morren@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31263599463 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229447 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229447 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-27Z ๐
Bron: OJS 2026/S 166-595026 (2026-08-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)