Aansprakelijkheidsverzekering
Gemeente Zaanstad
Wij hebben momenteel een aansprakelijkheidsverzekering met een eigen risico van โฌ50.000 per gebeurtenis. De huidige aansprakelijkheidsverzekering loopt tot en met 31 december 2026 en bevat geen verlengingsopties meer. Het overzicht van schades is opgenomen in Bijlage 3. Wij wensen voor de komende jaren een nieuwe overeenkomst voor eenzelfde soort aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten als de bestaande, met mogelijk verbeterde dekking tegen een concurrerende premie. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE. Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE. Zie aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Noord-Holland โบ Zaanstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Aansprakelijkheidsverzekeringen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Zaanstad
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zaanstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2032-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 12:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 12:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zaanstad
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadhuisplein 100
Postcode: 1506MZ
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wesley C.M. Sterk
E-mail: inkoop.contracten@zaanstad.nl ๐ง
Telefoon: +31 14075 ๐
URL: http://www.zaanstad.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437500 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437500 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595006 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Referentienummer:
2026-104
Korte beschrijving:
Wij hebben momenteel een aansprakelijkheidsverzekering met een eigen risico van โฌ50.000 per gebeurtenis. De huidige aansprakelijkheidsverzekering loopt tot en met 31 december 2026 en bevat geen verlengingsopties meer. Het overzicht van schades is opgenomen in Bijlage 3. Wij wensen voor de komende jaren een nieuwe overeenkomst voor eenzelfde soort aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten als de bestaande, met mogelijk verbeterde dekking tegen een concurrerende premie. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE.
Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE.
Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Producten/diensten: Aansprakelijkheidsverzekeringen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Zaanstad
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zaanstreek ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2032-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
De polis die wordt aangegaan voor de uitvoering van de opdracht geldt voor de duur van 2 jaar en kan bij wederzijdse instemming voor 4 keer onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor de duur van 1 jaar. De verwachting is dat de polis op 01-01-2027 in werking kan treden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Wij hebben momenteel een aansprakelijkheidsverzekering met een eigen risico van โฌ50.000 per gebeurtenis. De huidige aansprakelijkheidsverzekering loopt tot en met 31 december 2026 en bevat geen verlengingsopties meer. Het overzicht van schades is opgenomen in Bijlage 3.
Wij wensen voor de komende jaren een nieuwe overeenkomst voor eenzelfde soort aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten als de bestaande, met mogelijk verbeterde dekking tegen een concurrerende premie. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE.
Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 12:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 12:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zaanstad
Nationaal registratienummer:
49675616
Postadres: Stadhuisplein 100
Postcode: 1506MZ
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wesley C.M. Sterk
E-mail: inkoop.contracten@zaanstad.nl ๐ง
Telefoon: +31 14075 ๐
URL: http://www.zaanstad.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437500 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437500 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595006 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Financiรซle en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)