Aansprakelijkheidsverzekering t.b.v. De BedrijfsvoeringsPartner
De Bedrijfsvoeringspartner (Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk, De Bedrijfsvoeringspartner)
Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor De BedrijfsvoeringsPartner en de gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk. De BedrijfsvoeringsPartner treedt in deze aanbesteding als Aanbestedende dienst en Opdrachtgever op, namens de bovengenoemde gemeenten. Doel van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of aan meerdere geschikte Gegadigden, met wie een Overeenkomst inzake de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. De Opdracht is verdeeld in vier percelen: Perceel 1: gemeente Barendrecht Perceel 2: gemeente Albrandswaard Perceel 3: gemeente Ridderkerk Perceel 4: de BedrijfsvoeringsPartner en NV Afvalbeheer 1
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-31. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-30.
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-30 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering t.b.v. De BedrijfsvoeringsPartner
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Aansprakelijkheidsverzekeringen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1: Gemeente Barendrecht
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Nederland
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-01-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2: Gemeente Albrandswaard
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3: Gemeente Ridderkerk
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Perceel 4: De BedrijfsvoeringsPartner en NV Afvalbeheer
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 13:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-31 13:15:00 📅
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-06 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: De Bedrijfsvoeringspartner (Barendrecht, Albrandswaard, Ridderkerk, De Bedrijfsvoeringspartner)
Nationaal registratienummer:
421705862
Postadres: Koningsplein 1
Postcode: 2981 EA
Poststad: Ridderkerk
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kimberley Kole-Dijkstra
E-mail: kimberley.kole-dijkstra@aon.nl 📧
Telefoon: +31 631147548 📞
URL: https://www.debedrijfsvoeringspartner.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431197 🌏
Rechtvaardiging voor het beperken van de toegang tot bepaalde aanbestedingsstukken: Bescherming van bijzonder gevoelige informatie
De toegang tot de aanbestedingsdocumenten is beperkt
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 124-450687 (2026-06-30)
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)