Aansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo
Gemeente Tynaarlo
Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde (die 100% van het te verzekeren risico afdekt) waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
DeadlineDeadline 2026-11-03
Wie? Wat? Waar?- • Drenthe › Noord-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Algemene aansprakelijkheidsverzekeringen 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: • Het aantal marktpartijen.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-03 11:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-03 11:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-13 11:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Tynaarlo
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kornoeljeplein 1
Postcode: 9481 WA
Poststad: Vries
Regio: Noord-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Nina Hollander
E-mail: nina.hollander@aon.nl 📧
Telefoon: +31 627153069 📞
URL: http://www.tynaarlo.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438443 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438443 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610815 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering en goed werkgeverschap ten behoeve van de gemeente Tynaarlo
Korte beschrijving:
Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde (die 100% van het te verzekeren risico afdekt) waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Algemene aansprakelijkheidsverzekeringen 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde (die 100% van het te verzekeren risico afdekt) waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan.
Aanvullende producten/diensten: Verzekeringsdiensten
📦
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 2 jaar (1-1-2027 tot 1-1-2029). Ten aanzien van de periode daarna, heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen voor steeds een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 5 jaar is bereikt.
Toon meer
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 2 jaar (1-1-2027 tot 1-1-2029). Ten aanzien van de periode daarna, heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen voor steeds een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 5 jaar is bereikt.
Toon meer
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: • Het aantal marktpartijen.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-03 11:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-03 11:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-13 11:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Tynaarlo
Nationaal registratienummer:
301666719
Postadres: Kornoeljeplein 1
Postcode: 9481 WA
Poststad: Vries
Regio: Noord-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Nina Hollander
E-mail: nina.hollander@aon.nl 📧
Telefoon: +31 627153069 📞
URL: http://www.tynaarlo.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438443 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438443 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610815 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)