Aansprakelijkheidsverzekering Bloemendaal, Heemstede, Hillegom, Lisse, Teylingen en Velsen
Werkorganisatie HLT Samen
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één verzekeraar voor de aansprakelijkheidsverzekeringen van de deelnemende gemeenten. De aanbesteding wordt gezamenlijk uitgevoerd, echter treedt iedere gemeente individueel op als contractpartij en sluit zij zelfstandig een verzekeringsovereenkomst met de geselecteerde verzekeraar. De deelnemende gemeenten zijn: • Heemstede • Bloemendaal • Velsen • Hillegom • Lisse • Teylingen De specifieke verzekeringsbehoefte en eisen per gemeente zijn opgenomen in het Programma van Eisen. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
DeadlineDeadline 2026-11-02
Wie? Wat? Waar?- • Agglomeratie Haarlem
- • Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
- • Agglomeratie ’s-Gravenhage
- • Delft en Westland
- • Groot-Amsterdam
- • Groot-Rijnmond
- • Noord-Holland › Alkmaar en omgeving
- • Noord-Holland › Het Gooi en Vechtstreek
- • Noord-Holland › IJmond
- • Noord-Holland › Kop van Noord-Holland
- • Noord-Holland › Zaanstreek
- • Oost-Zuid-Holland
- • Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Bloemendaal, Heemstede, Hillegom, Lisse, Teylingen en Velsen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Aansprakelijkheidsverzekeringen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Bloemendaal
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Bloemendaal, Heemstede, Hillegom, Lisse, Teylingen en Velsen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering:
Duur: 96 maanden
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Heemstede
Titel
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen (HLTsamen)
Titel
Identificatienummer van de partij:
4️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Velsen
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 09:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Werkorganisatie HLT Samen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hoofdstraat 115 115
Postcode: 2181EC
Poststad: Hillegom
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Daisy Opstal
E-mail: daisy.opstal@stichtingrijk.nl 📧
Telefoon: +31 611361244 📞
URL: http://werkenbijhltsamen.nl/werkenbij-hltsamen.html 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438533 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438533 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-609648 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Bloemendaal, Heemstede, Hillegom, Lisse, Teylingen en Velsen
Referentienummer:
PRJ-2000474
Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één verzekeraar voor de aansprakelijkheidsverzekeringen van de deelnemende gemeenten. De aanbesteding wordt gezamenlijk uitgevoerd, echter treedt iedere gemeente individueel op als contractpartij en sluit zij zelfstandig een verzekeringsovereenkomst met de geselecteerde verzekeraar.
De deelnemende gemeenten zijn:
• Heemstede
• Bloemendaal
• Velsen
• Hillegom
• Lisse
• Teylingen
De specifieke verzekeringsbehoefte en eisen per gemeente zijn opgenomen in het Programma van Eisen. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Toon meer
Producten/diensten: Aansprakelijkheidsverzekeringen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Bloemendaal
Beschrijving van de aanbesteding:
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één verzekeraar voor de aansprakelijkheidsverzekeringen van de deelnemende gemeenten. De aanbesteding wordt gezamenlijk uitgevoerd, echter treedt iedere gemeente individueel op als contractpartij en sluit zij zelfstandig een verzekeringsovereenkomst met de geselecteerde verzekeraar.
De specifieke verzekeringsbehoefte en eisen per gemeente zijn opgenomen in de Programma's van Eisen A1 t/m A4. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Toon meer
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering:
Maximumaantal verlengingen: 7
Overige informatie over verlengingen:
Er zijn tweezijdige verlengopties van zeven (7) keer één (1) jaar. De overeenkomst wordt telkens stilzwijgend verlengd. Zie voor meer informatie verder in het Aanbestedingsdocument.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Heemstede
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen (HLTsamen)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Velsen
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 09:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Werkorganisatie HLT Samen
Nationaal registratienummer:
246510906
Postadres: Hoofdstraat 115 115
Postcode: 2181EC
Poststad: Hillegom
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Daisy Opstal
E-mail: daisy.opstal@stichtingrijk.nl 📧
Telefoon: +31 611361244 📞
URL: http://werkenbijhltsamen.nl/werkenbij-hltsamen.html 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438533 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438533 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-609648 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)