Aanschaf nieuwe vrachtwagen
Gemeente Utrechtse Heuvelrug
Aanschaf van een vrachtwagen 8*4 met haakarm en overige voorzieningen conform Programma van Eisen zoals bij aanbestedingsdocumentatie gevoegd Levering van één vrachtwagen met opbouw conform PvE
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-31. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-07-09.
Wie? Wat?- • Carrosserieën voor bussen, ambulances en vrachtwagens › Carrosserieën voor vrachtwagens
- • Kranen en containerladers › Containerladers
- • Zware motorvoertuigen › Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-09 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanschaf nieuwe vrachtwagen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Carrosserieën voor vrachtwagens 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Utrechtse Heuvelrug
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 7 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-31 10:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-17 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrechtse Heuvelrug
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kerkplein 2
Postcode: 3941 HV
Poststad: Doorn
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Henk Nap
E-mail: inkoop@heuvelrug.nl 📧
Telefoon: +31 343565600 📞
URL: http://www.heuvelrug.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.heuvelrug.nl/ons-inkoop-en-aanbestedingsbeleid 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432604 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432604 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 131-478247 (2026-07-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanschaf nieuwe vrachtwagen
Referentienummer:
2026-4614-BU
Korte beschrijving:
Aanschaf van een vrachtwagen 8*4 met haakarm en overige voorzieningen conform Programma van Eisen zoals bij aanbestedingsdocumentatie gevoegd Levering van één vrachtwagen met opbouw conform PvE
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Carrosserieën voor vrachtwagens 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Utrechtse Heuvelrug
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 7 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-31 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-31 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-31 10:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-17 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrechtse Heuvelrug
Nationaal registratienummer:
251670300
Postadres: Kerkplein 2
Postcode: 3941 HV
Poststad: Doorn
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Henk Nap
E-mail: inkoop@heuvelrug.nl 📧
Telefoon: +31 343565600 📞
URL: http://www.heuvelrug.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.heuvelrug.nl/ons-inkoop-en-aanbestedingsbeleid 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432604 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432604 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 131-478247 (2026-07-09)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕