Aanleg N656 - Randweg Oud-Vossemeer
Provincie Zeeland
De Provincie Zeeland gaat aan de slag met de realisatie van een nieuwe randweg aan de zuidzijde van Oud-Vossemeer. Dit wordt een nieuwe schakel in de N656 tussen Tholen (stad) en Sint Philipsland. Hiermee krijgt verkeersveiligheid en doorstroming een impuls. De huidige doorgaande route door Oud-Vossemeer voldoet niet meer. Met de Randweg wordt het rustiger en verkeersveiliger in het dorp en het verkeer kan buiten het dorp om beter doorstromen. De Provincie heeft voor het project de volgende drie doelstellingen: โข Verbeteren leefbaarheid en verkeersveiligheid in Oud-Vossemeer โข Verbeteren bereikbaarheid bedrijventerrein Klaverveld โข Verbeteren doorstroming doorgaand (vracht-) verkeer N656 Zie aanbestedingsdocumentatie
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- โข Aanleg van snelwegen en wegen โบ Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
- โข Diverse oppervlaktewerkzaamheden โบ Wegdekwerkzaamheden voor wegen โบ Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
- โข Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden โบ Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
- โข Zeeland โบ Overig Zeeland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanleg N656 - Randweg Oud-Vossemeer
Referentienummer:
PZI_04-2026
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-11 ๐
Einddatum: 2027-10-01 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak fasering en slim grondverzet
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheidsplan
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Zeeland
Nationaal registratienummer:
131970772
Postadres: Abdij 6
Postcode: 4331 BK
Poststad: Middelburg
Regio: Overig Zeeland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tessa Willigendael-Schrama
E-mail: aanbesteding@zeeland.nl ๐ง
Telefoon: +31 118631011 ๐
URL: http://www.zeeland.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.zeeland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437666 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437666 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-596471 (2026-08-27)